اتفاقات عجیب و باورنکردنی در استقلال

این مقام مسئول که در باشگاه پیش از این هم سابقه چنین رفتارهایی را داشته، در این سفر تخلفات اخلاقی و به دور از حفظ و رعایتشان را مرتکب شده که گزارش این تخلفات به نهادهای ذی ربط از جمله وزارت ورزش ارسال شده است.

گروه ورزشی - باشگاه استقلال درگیر یک حاشیه عجیب و غیرمنتظره شده که به رفتارهای آقای معاون باشگاه بازمی گردد. همان معاونی که در سال های نه چندان دور سمت راننده یکی از اعضای سابق هیات مدیره را بر عهده داشت و با استفاده از حمایت های این عضو پرنفوذ، ارتقا سمت پیدا کرد و از رانندگی به معاونت تغییر پست داد!

به گزارش افکارنیوز ؛ آقای معاون که ردپایش در تمامی تصمیمات خرد و کلان استقلال رویت شده و همیشه در اغلب تصاویر ثبت شده از مدیرعامل و سرمربی استقلال همانند یک بادی گارد در کنار آن ها حضور دارد، در سفر استقلال به جنوب شرق آسیا در جریان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مرتکب رفتارهای غیراخلاقی شد که البته چندان عجیب نبود و تازگی نداشت! او در طول این سفر بار ها و بار ها در شرایط زننده و غیر طبیعی رویت شد که البته مسبوق به سابقه بود!

به گزارش دستگاه های نظارتی و حاضران در اردو، این مقام مسئول که در باشگاه پیش از این هم سابقه چنین رفتارهایی را داشته، در این سفر تخلفات اخلاقی و به دور از حفظ و رعایتشان را مرتکب شده که گزارش این تخلفات به نهادهای ذی ربط از جمله وزارت ورزش ارسال شده است. این در حالیست که آقای مدیرعامل باشگاه علی رغم رفتارهای غیراخلاقی آقای معاون و گزارش مفصل نماینده حراست همچنین نسبت به این قضیه لاپوشانی و بی اعتنایی کرده و کماکان به حمایت از او ادامه می دهد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات