پیشنهاد جالب انصاری به صالحی امیری

انصاری که مالکیت بازار مبل یافت آباد و بازار موبایل ایران را بر عهد دارد و با توجه به سرمایه کلان و البته تعاملاتش با نمایندگان مجلس می تواند در کسب رای اعتماد برای صالحی امیری نقش مهمی را ایفا کند.

گروه ورزشی - سرانجام همانطور که پیش بینی می شد، رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش به مجلس معرفی شد. در همین راستا دکتر صالحی امیری که از بدو حضورش در وزا رت ورزش تلاش های خود را برای جلب نظر و حمایت اهالی ورزش و البته نمایندگان مجلس برای کسب رای اعتماد آغاز کرده، اخیرا به شکل عیان تر و بارزتری در این زمینه فعالیت می کند و جلسات فراوانی با اهالی متنفذ حوزه ورزش و نمایندگان مجلس برگزار می کند تا بتواند با جلب نظر آن ها رسما به عنوان وزیر آتی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شود.

به گزارش افکارنیوز ؛
در همین رابطه او در هفته های اخیر با علی انصاری یکی از مدیران متنفذ و صاحب قدرت و البته سرمایه دار سر شناس عرصه ورزش نیز جلسه ای برگزار کرد و از او خواست تا از او حمایت کند. انصاری که مالکیت بازار مبل یافت آباد و بازار موبایل ایران را بر عهد دارد و با توجه به سرمایه کلان و البته تعاملاتش با نمایندگان مجلس می تواند در کسب رای اعتماد برای صالحی امیری نقش مهمی را ایفا کند. ظاهرا در این دیدار، انصاری پیشنهاد جالبی را به سرپرست وزارت ورزش و جوانان ارائه کرده است.

گفته می شود انصاری در دیدار با صالحی امیری از او خواسته بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در صدر اولویت های برنامه های خود قرار داده و هرچه زود تر زمینه را برای خصوصی سازی واقعی این دو باشگاه فراهم کند و البته شرایط را به گونه ای طراحی کند تا او بتواند سهام استقلال را خریداری کند. ظاهرا صالحی امیری نیز موافقت خودرا با این پیشنهاد اعلام کرده و تاکید کرده که خصوصی سازی دو باشگاه پرطرفدار برنامه اصلی و جزو یکی از نخسیتن اولویت های او خواهد بود و از همین رو شرایط را به گونه ای پیش خواهد برد که مالکان حقیقی و واقعی بتوانند سهام دو باشگاه را خریداری کنند و در همین راستا همه گونه کمک خواهد کرد تا انصاری بتواند یکی از سهامداران استقلال باشد. انصاری هم در قبال این موافقت صالحی، رای ۴۰ نماینده مجلس را برای وی تضمین کرده و به او گفته است که روی این آرا حساب کند! انصاری که یکی از حامیان مالی استقلال در این سال ها بوده، پس از برگزاری این جلسه، به نزدیکانش تاکید کرده استقلال برای را در اختیار گرفته و باید از الان به فکر برنامه ریزی برای این باشگاه و از همه مهم تر طرح و ایده اقتصادی برای درآمدزایی باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات