یک روزنامه پرتغالی مدعی شد؛

سرمربی فعلی تیم ملی ایران که به همراه این تیم به عنوان یکی از نمایندگان قاره آسیا در جام جهانی ۲۰۱۴ حضور خواهد داشت اعلام کرده قبل از این برای سرمربیگری منچستریونایتد پیشنهاد داشته اما ان را قبول نکرده است. کارلوس کی روش همچنین تاکید کرده از اینکه پیشنهاد یونایتدیها را نپذیرفته به هیچ عنوان پشیمان نیست.

به گزارش افکارنیوز ، سرالکس فرگوسن در دوران ۲۷ ساله حضور خود در منچستریونایتد دستیاران زیادی داشت اما کارلوس کی روش یکی از مشهورترین آنها بود که هیچ ترسی از مخالفت با تصمیمات فرگوسن نداشت و همین ویژگی او باعث شد یونایتد از نظر تاکتیکی پیشرفت های قابل توجهی داشته باشد.

کی روش که هم اکنون سرمربی تیم ملی ایران است در پاسخ به خبرنگار" رکورد" که از او پرسید آیا پیشنهاد جانشینی فرگوسن را داشت گفت: بله، وقتی در سال ۲۰۰۸ برای هدایت پرتغال به کشورم بازگشتم شانس جانشینی فرگوسن را رد کردم.

کی روش در مورد اینکه آیا پشیمان است یا خیر افزود: نه به هیچ عنوان. هرگز از این تصمیم پشیمان نشدم. دلایلی هم برای عدم پشیمانی ام دارم. در آن زمان با پرتغال می توانستم به اولین جام جهانی دوران مربیگری ام بروم. جام جهانی که در آفریقای جنوبی بود نزدیک کشور محل تولد من و در آنجا شانس این را داشتم که تیم ملی کشورم را در جام جهانی هدایت کنم. دلیل دیگرم این بود که بعد از تقریبا ۱۶ سال دوری از پرتغال این شانس بسیار خوبی بود که به کشورم نزد دوستان و خانواده ام برگردم.

این روزنامه در ادامه این مطلب نوشته است: البته شاید کمی پشیمانی برای کارلوس کی روش وجود داشته باشد چرا که او می توانست به جای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران در اولدترافورد منچستریونایتد را هدایت کند. البته کی روش اگر نیمکت یونایتد را می خواست باید منتظر بازنشستگی فرگوسن می ماند و در سال ۲۰۰۸ این تیم را ترک نمی کرد، شاید برای کسی که نمی خواست این مدت را صبر کند ترک یونایتد توجیح خوبی باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات