سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه هنوز خودم هم نمی دانم که آیا برای دیدار روز چهارشنبه روی نیمکت خواهم بود یا نه، گفت: با توجه به اینکه شناختی از تیم های لیگ دسته اول ندارم قطعا دیدار برابر آنها مانند پدیده مشهد به مراتب سخت تر از تیم های لیگ برتری است.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی، سرمربی پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده مشهد در چارچوب مسابقات جام حذفی که امروز سه شنبه برگزار شد، اظهارداشت: به نظرم هیچکدام از بازی ها آسان نیست. ما فردا یک دیدار بسیار سخت را در مقابل یک تیم لیگ دسته اولی داریم.

وی در ادامه افزود: بازی مقابل لیگ برتری ها به مراتب راحت تر از لیگ دسته اولی هاست، چون ما از تیم های لیگ یک شناخت نداریم و نمی دانیم با چه سیستمی مقابل ما قرار می گیرند.

دایی تاکید کرد: این تیم ها با توجه به اینکه یک بار شانس حضور مقابل پرسپولیس و یا استقلال را دارند و از امتیاز پخش مستقیم هم برخوردار می شوند، تمام تلاش شان را می کنند تا بتوانند شگفتی ساز شوند و با حذف تیم های بزرگ به دور بعد صعود کنند.

دایی ادامه داد: پرسپولیس در شرایط بسیار خوبی است. من و بازیکنانم به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و حذفی هستیم و تلاش خواهیم کرد تا به این مهم دست پیدا کرده و با ارائه بازی های خوب و تماشاگرپسند قهرمانی را از آنِ خود کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که" آیا فردا با توجه به محرومیتی که برایتان پیش آمده بر روی نیمکت پرسپولیس خواهید نشست یا خیر" ؟ ، گفت: هنوز خودم هم نمی دانم که آیا برای دیدار روز چهارشنبه روی نیمکت خواهم بود یا نه. هیچ کاری از دست من برنمی آید جز اینکه به قانون احترام بگذارم. البته از بازیکنان خواسته ام تا اصلا ذهن خود را با این مسائل درگیر نکنند و با آرامش کامل بازی های خود را انجام دهند.

دایی خاطر نشان کرد: من به بازیکنانم اطمینان و اعتماد کامل دارم چون هم از لحاظ فوتبالی و هم از لحاظ عقلانی آنقدر پخته هستند که این مسائل را در فوتبالشان دخالت نمی دهند.

علی دایی در پایان و در خصوص اینکه آیا مصدوم برای این دیدار دارید یا خیر؟ ، گفت: یکی دو نفر از بازیکنانم دچار مصدومیت جزئی هستند که در پایان تمرین امروز مشخص خواهد شد که آیا می توانند بازیکن یا بازیکنانی را جایگزین آنها خواهند کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات