هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر استقلالی ها پیشنهاد جدیدی به من بدهند اینبار خیلی رویش فکر می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، میلاد غریبی درباره شرایطش اظهار داشت: من روز سه شنبه پیشنهاد کتبی باشگاه ذوب آهن به پرسپولیس را دیدم که واقعا خنده دار بود. آنها گفته بودند میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده به همراه ۵۰۰ میلیون تومان پول نقد بدهید و ۲۰ درصد

از قرارداد پیام صادقیان که مانده را نیز تقبل کنید تا محسن مسلمان را آزاد کنیم. من واقعا از این پیشنهاد شاخ درآوردم. باشگاه پرسپولیس هم هیچ وقت چنین کاری انجام نمی دهد.

مگر من از لیگ دسته چهار به پرسپولیس آمده ام؟ من در سایپا برای خودم کسی بودم. محمدرضا خانزاده ملی پوش است آنوقت چنین پیشنهادی می دهند.

وی ادامه داد: رویانیان همیشه به من لطف داشته و من از او می خواهم کمکم کند. جدایی ام از پرسپولیس در نیم فصل قطعی است اما اینکه به کدام تیم بروم، مشخص نیست.

متاسفانه شرایطی رقم خورد که نتوانستم در پرسپولیس به آرزوهایم برسم. من با کلی امید و آرزو به پرسپولیس آمدم اما اینجا هیچکس توانایی های مرا ندید.

ابتدای فصل پیشنهادات بهتری هم داشتم اما به خاطر دایی آمدم پرسپولیس، حالا هم می خواهم بروم جایی که بازی کنم. تمام عشق من فوتبال است و می خواهم بازی کنم.

هافبک پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه استقلال عنوان کرد: خانواده من تماما استقلالی هستند اما نمی توانم بگویم خودم هم استقلالی ام.

با این حال استقلالی ها اول فصل پیشنهاد بسیار بهتری نسبت به پرسپولیس به من دادند و از نظر مالی رقم پیشنهادی شان بالاتر بود اما فقط به خاطر دایی به پرسپولیس رفتم.

قرار بود من در راه آهن شاگرد دایی شوم اما وقتی او به پرسپولیس آمدم، تصمیم گرفتم با او به پرسپولیس بروم.

غریبی در پاسخ به این سوال که دوست دارد به استقلال برود یا خیر، تاکید کرد: اگر استقلالی ها پیشنهاد جدیدی به من بدهند اینبار خیلی رویش فکر می کنم.

نمی گویم می خواهم به استقلال بروم اما روی پیشنهادشان فکر می کنم. به خدا اول فصل به خاطر دایی قید استقلال را زدم. انشاءالله همه چیز درست می شود. نمی دانم چه بگویم.

وی در پایان افزود: انشاءالله در دو بازی پیش رو بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم تا قهرمانی نیم فصل نصیبمان شود. من که بازی نمی کنم ولی امیدوارم یچه ها بهترین عملکرد را داشته باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات