مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن بر سر تبادل بازیکن در نیم فصل با یکدیگر به توافق رسیدند.

به گزارش افکارنیوز ، مدیران عامل باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن بر سر تبادل بازیکن در نیم فصل با یکدیگر به توافق رسیدند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درپی تاکید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر ادامه فعالیت رویانیان و با توجه به اینکه طی روزهای گذشته برای تبادل بازیکن بین دو باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس قرار بود جلسه ای در روز سه شنبه برگزار شود محمد رویانیان عصر امروز راهی اصفهان شد و پس از برگزاری نشست با سعید آذری مدیرعامل جدید باشگاه ذوب آهن از توافق دو باشگاه برای تبادل بازیکن خبر داد.

محمد رویانیان درباره مباحث مطرح شده در نشست با مدیرعامل ذوب آهن گفت: مدیران محترم باشگاه ذوب آهن لطف کرده مهمان نوازی کردند و پذیرایی بسیار خوبی از ما داشتند. در نشستی که داشتیم درباره همکاری دوجانبه بین دو باشگاه گفتگو کردیم. ما در حاشیه بازی تدارکاتی پرسپولیس و ذوب آهن در این باره گفتگوهایی با مهندس سعدمحمدی مدیرعامل محترم کارخانه ذوب آهن و سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه ذوب آهن داشتیم و این نشست پیرو همان گفتگو ها و همچنین مذاکراتی که طی روزهای گذشته بین دو باشگاه انجام شده بود درباره مسائل مختلف صحبت کردیم اما مهم ترین آن که محور جلسه بود تبادل بازیکن در نیم فصل بود.

وی ادامه داد: ما بر سر این موضوع با یکدیگر به توافق کامل رسیدیم و انشالله این نقل و انتقالات انجام خواهد شد. برای تبادل بازیکن هر دو باشگاه به رضایت و توافق دست یافتند، انشالله که بتوانیم تعاملات بیشتری با باشگاه ریشه دار و قدیمی ذوب آهن داشته باشیم.

هر چند باشگاه پرسپولیس نامی از بازیکنان مورد نظر نبرده است اما گفته می شود محسن مسلمان نیم فصل از ذوب آهن به پرسپولیس خواهد آمد و میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده راهی ذوب آهن خواهند شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات