رئیس هیئت مدیره کانون پیشکسوتان پرسپولیس گفت: چند سالی است که قانون من درآوردی در این فوتبال خیلی زیاد شده است.

به گزارش افکارنیوز ، ضیاء عربشاهی اظهار داشت: متاسفانه اتفاقاتی که در چند وقت اخیر افتاده بیشتر به روح و روان تیم آسیب می زند. مخصوصا خبر رویانیان که همه را شوکه کرد.

وی افزود: اما خدا را شکر می کنیم که بالاخره کمیته انضباطی هم رای ۴۸ ساعته صادر کرد. فکر کنم چون اسم پرسپولیس در میان بود آنها اینطور زحمت کشیدند و رای فوری در بازی ای که آنقدر هم حاشیه نداشت، دادند.

عربشاهی ادامه داد: دردسر پرسپولیس این است که ۴۰ میلیون هوادار دارد و مدیرعاملش برای رسیدن به هدفش و رسیدن به جایگاه واقعی اش بدون اینکه پولی از جایی بگیرد باید از این در و آن در بگیرد تا تیمش سربلند باشد. من ۲۰ سال فوتبال بازی کردم اما باور کنید در سطح بالا هم این آرای کمیته انضباطی را ندیدم چون با این کار به نظر من فوتبال نابود می شود.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: باید حرف های دکتر دادکان را قاب کرد و طلا گرفت. ایشان حرف های خیلی قشنگی زد. از طرفی دیگر آقای حسن زاده هم توقع دارد یک مربی کنار زمین چه کاری انجام دهد. شاید حسن زاده اصلا فیلم بازی را ندیده که می گوید هواداران ما فحاشی کرده اند. اصلا مگر این بازی ناظر نداشت که بتواند گزارش دهد؟ اما بدون توجه به مسئله ای راحت از پرسپولیس امتیاز کم کردند و به نظرم جای شبهه است.

عربشاهی یادآور شد: به نظر من علی دایی تحت فشار است. وقتی که تیمش گل می زند خوشحالی می کند، یک ماجراست. خوشحالی نمی کند ماجرایی دیگر و مثل تمام مربیان دیگر اعتراض هایی به برخی تصمیمات دارد باز هم ماجرایی جدید. به نظرم این حق مربی است که کنار زمین داد و بیداد و یا برخی اوقات معترض باشد چون اگر فیفا به این اعتقاد نداشت به مربی می گفت از جایت روی نیمکت تکان نخور. اما به نظرم چون قرمز و آبی سر زبان ها هستند این تصمیم ها را می گیرند و فقط اسم این باشگاه ها پرطرفدار و مردمی است. من خودم ۱۱ سال در تیم ملی بازی کردم. جام جهانی المپیک و میدان های مختلفی را دیدم اما اینطور ندیده بودم که تا الان اسطوره ای را که آبروی ایران را خریده، بکوبند و بزنند.

وی افزود: من سخنگوی هیئت مدیره هستم و به نوبه خودم این کار را محکوم می کنم چون جناحی برخورد شده یا فکر کنم آقای حسن زاده اینجا را با قوه قضائیه اشتباه گرفته. ما به دنبال اجرای قانون فیفا باشیم و به دنبال تخریب نرویم. شاید محرومیت جزئی از قانون ها باشد اما کسر امتیاز در شرایط خیلی حاد انجام می شود ولی اشکالی ندارد، ما چند سالی است که دنبال قانون من درآوردی هستیم و این هم یکی از آنهاست.

عربشاهی در پایان خطاب به مایلی کهن گفت: من ۱۳ سال کنار مایلی کهن بازی کردم. اما آقای مایلی کهن آنقدر نگو من پرسپولیسی هستم چون همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد. من اندازه سه بازیکن پرسپولیس در زمان دوران بازیگری ام در این تیم می دویدم اما آقایانی که هر روز می گویند من پرسپولیسی هستم و بودم خودتان قضاوت کنید که چرا دست از سر این تیم برنمی دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات