هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب آهنی ها ناراحتند که مرا از دست داده اند و این حرف ها درست می کنند.

به گزارش افکارنیوز ، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب آهنی ها ناراحتند که مرا از دست داده اند و این حرف ها درست می کنند.

پیام صادقیان درباره شایعه بیماری قلبی اش اظهار داشت: من احساس می کنم چون سال قبل ذوب آهن بودم، جدایی ام برایشان سنگین تمام شده و حالا برایم حاشیه درست می کنند. نمی دانم این حرف ها را از کجا درمی آورند اما فکر می کنم کار باشگاه ذوب آهن باشد.

وی ادامه داد: قبل از هرفصل همه بازیکنان تست پزشکی می دهند و اگر مشکلی داشتم مشخص می شد. این حرف ها شایعه ای بیش نیست. خوب است سالمم و این همه حرف درست می کنند؛ اگر مشکلی داشتم، اعدامم می کردند. در هر بازی ۱۵ کیلومتر می دهم، چطور می شود مشکل قلبی داشته باشم؟ مشخص است ذوب آهنی ها ناراحتند که مرا از دست داده اند و این حرف ها درست می کنند.

هافبک پرسپولیس همچنین گفت: این همه حاشیه برایم درست کردند و این یکی هم عیبی ندارد. من تمرکزم روی موفقیت پرسپولیس است و به چز دیگری فکر نمی کنم. دیگران هم هرچه دوست دارند، بگویند. پشت سر من خیلی حرف است و برایم مهم نیست چه می گویند.

صادقیان در پایان درباره دیدار با پدیده اضافه کرد: باز ختی دارم. تیم پدیده با اینکه یک تیم لیگ یکی است اما بسیار رونده بازی می کند و کار مشکلی خواهیم داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات