اکبرپور؛

مهاجم تند و تیز استقلال گفت: «بازیکن نفت تهران زیباترین گل عمر خود را زد و نمی دانم چرا توپ باید همانجایی برود که دیگر از دست کسی کاری برنمی آید. »

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی پس از دیدار استقلال مقابل نفت تهران از عملکرد بسیاری از شاگردانش ناراضی بود ولی تنها بازیکنی که مورد انتقاد سرمربی قرار نگرفت سیاوش اکبرپور بود و به نظر می رسید قلعه نویی از عملکرد او رضایت نسبی داشته است.

با اکبرپور در مورد اتفاقات اخیر گفتگویی داشتیم که در زیر پیش روی شماست:

* دو امتیاز را خیلی راحت از دست دادید؟ ‍

- بالاخره فوتبال است و هزار اتفاق. نمی دانم چرا فرصت های ما تبدیل به گل نمی شود. ما تا محوطه جریمه حریف خیلی خوب پیش می رویم و فرصت های گل زیادی خلق می کنیم، اما برای رسیدن به موفقیت باید تمرکز خودمان را بیشتر کنیم.

* اما قلعه نویی از عملکرد بازیکنان ناراضی بود؟

- او حق دارد. ما چند بازی است که در لیگ نمی بریم و این موضوع اصلا در شان استقلال نیست.

* زمین هم خیلی نامساعد بود؟

- بله، همه دیدند که ما روی چه زمینی بازی کردیم. اگر زمین تختی وضعیت خوبی داشت مطمئنا بازی را با گل های زیاد می بردیم. نظری یک فرصت تک به تک را به خاطر اینکه توپ جلوی پایش پله شد از دست داد و نمی دانم دیگر روی آن زمین خراب چه کار باید می کردیم که نکردیم؟ !

* یک گل زیبا هم دریافت کردید؟

- بازیکن نفت تهران زیباترین گل عمر خود را زد و نمی دانم چرا توپ باید همانجایی برود که دیگر از دست کسی کاری برنمی آید.

* پس معتقدی رحمتی روی گل مقصر نبود؟

- به هیچ عنوان. رحمتی جزو دروازه بانهایی است که کمتر گل راه دور می خورد ولی دیگر آن توپ را نمی شد کاری کرد و قلعه نویی هم پس از بازی به این موضوع اشاره داشت.

* نبودن ملی پوشان در تمرینات روزهای گذشته روی بازی شما تاثیرگذار بود؟

- قطعا همینطور است. در فوتبال هماهنگی نقش زیادی دارد و تمرین نکردن ما در کنار هم باعث شد کمی این هماهنگی از بین برود. البته باید به مصدومیت های اخیر هم اشاره کنم که دست کادرفنی را برای انتخاب ترکیب بسته است.

* خودت هم مصدوم شدی. به بازی مقابل فولاد می رسی؟

- از ناحیه کتف دست آسیب دیدم ولی فکر نمی کنم که مشکلم جدی باشد و تلاش می کنم برای دیدار مقابل فولاد آماده شوم.

* این دیدار حساسیت بالایی هم دارد؟

- بله، فولاد در حال حاضر صدرنشین است و اگر بتوانیم آنها را در شهر خودشان شکست بدهیم، دوباره به جمع مدعیان لیگ برتر اضافه خواهیم شد. البته باید بگویم که استقلال همیشه در قامت مدعی بوده و این نتایج مقطعی است و خیلی زود دوباره بردهای ما آغاز خواهد شد.

* به نظرت حرف و حدیث های اخیر روی روحیه بازیکنان تاثیر گذاشته است؟

- طی هفته ای که گذشت کادرفنی تلاش بسیاری کرد تا بازیکنان از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی باشند ولی بالاخره آنهایی که از بیرون هستند باید شرایط ما را نیز درک کنند و تمرکز ما را هم به هم نریزند. البته باید بگویم که ما راه خود را پیدا کرده ایم و از مسیر طبیعی خارج نمی شویم. قلعه نویی هم با این حواشی آشنا و کار خودش را بلد است. مطمئن باشید اجازه نمی دهیم استقلال دشمن شاد شود و با قدرت مقابل حریفان قرار خواهیم گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات