مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی

دیدار پرسپولیس و پدیده با تساوی یک بر یک در پایان نود دقیقه به وقت اضافه کشیده شد.

به گزارش افکارنیوز ، در ادامه مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی پرسپولیس از ساعت ۱۶: ۴۵ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد بود که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و به وقت اضافه کشیده شد.

مجید نورمحمدی به اشتباه در دقیقه ۴۸ دروازه تیم خود را گشود و بهمن طهماسبی دقیقه ۸۶ برای پدیده گلزنی کردند. در این دیدار برخی بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی برای نخستین بار در فصل جاری فرصت بازی برای پرسپولیس را پیدا کرده و نفرات اصلی چون نیلسون و جلال حسینی روی نیمکت حضور داشتند.

در نیمه نخست پرسپولیس نتوانست پدیده را چندان تحت فشار بگذارد و نخستین موقعیت جدی بازی را هم پدیده روی یک ضربه ایستگاهی که از سمت چپ ارسال شد ایجاد کرد. در ادامه پرسپولیس حملات پردامنه اما کم دقتی را انجام داد که پیام صادقیان و سیدمهدی سیدصالحی در بطن آن قرار داشتند و با این حال نتوانستند دروازه تیم مشهدی را به خطر بیندازند.

دیدار ۲ تیم در نیمه نخست سرشار از پاس های بی هدف، بازی خشن و خطاهای مکرر بود و حتی یک موقعیت صددرصد گل روی دروازه تیم ها ایجاد نشد تا سوت نیمه اول با تساوی بدون گل ۲ تیم به صدا دربیاید.

با آغاز نیمه دوم بازی پرسپولیس متحول شد و دقیقه ۴۸ محمد نوری روی یک کرنر با ضربه سر دروازه پدیده را هدف گرفت که با برخورد توپ به مجید نورمحمدی بازیکن تیم مشهدی توپ وارد دروازه پدیده شد.

لحظاتی بعد هادی نوروزی در موقعیتی تک به تک توپ را به پای دروازه بان پدیده زد. در ادامه زمانی که یک بازیکن پدیده نقش بر زمین شد بازیکنان پرسپولیس بی توجه به این موضوع به سمت دروازه حریف حرکت کردند و سید صالحی در ضد حمله صاحب موقعیت گلزنی شد که تکل به موقع مدافع پدیده توپ را راهی کرنر کرد. بی توجهی پرسپولیسی ها به بازی جوانمردانه اعتراض حسین بادامکی و اخطار برای این بازیکن را به دنبال داشت.

امید عالیشاه در ادامه بازی جایگزین قاسم دهنوی شد و یونس شاکری هم به جای سید صالحی وارد زمین شد. میلاد غریبی نیز در این دیدار برای پرسپولیس به میدان رفت و جایگزین پیام صادقیان شد.

شوت امید عالیشاه یکی دیگر از معدود صحنه های قابل توجه نیمه دوم بود که به مدافع پدیده برخورد کرد و به کرنر رفت. یونس شاکری از پرسپولیس نیز در این دیدار کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۶ موعود بنیادی فر داور مسابقه تصمیمی جنجالی گرفت، بعد از اعلام خطا به سود پدیده بازیکنان این تیم در حالی که هنوز هم تیمی شان روی زمین بود، بازی را آغاز کردند و توپ مقابل دروازه به بهمن طهماسبی رسید تا او گل تساوی را وارد دروازه پرسپولیس کند. حملات پایانی پرسپولیس نتیجه نداشت و اخراج حسین بادامکی تنها اتفاق لحظات پایانی وقت قانونی بازی بود تا کار به وقت اضافه کشیده شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات