مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نحوه قضاوت داور دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: چه بگویم، به غیر از اینکه داور جوان بود.

به گزارش افکارنیوز ، محسن بنگر پس از برتری ۵ بر یک تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما عملکرد بدی نداشتیم. متاسفانه در نیمه دوم کمی بازی را شل گرفتیم و گل مساوی را دریافت کردیم که باعث شد بازی به وقت های اضافه کشیده شود. حالا باید پس از یک بازی ۱۲۰ دقیقه ای در کمتر از ۴ روز دیگر به مصاف راه آهن برویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با این شرایط پرسپولیس مقابل راه آهن با مشکل مواجه نخواهد شد، گفت: مشکلی نیست. ما به خوبی بدنسازی کرده ایم و با آمادگی کامل مقابل راه آهن قرار خواهیم گرفت.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد داور دیدار این تیم مقابل پدیده مشهد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: داور، داوری خوب و جوان بود. چه بگویم، به غیر از اینکه داور جوان بود.

بنگر در خصوص صحنه به ثمر رسیدن گل تیم پدیده گفت: داور می خواست سوت زده و به بازیکن ما کارت زرد بدهد اما در تصمیم خود تجدیدنظر کرد. ما در این بازی گل خوردیم که به ثمر رسیدن این گل یا تقصیر منِ بازیکن است یا داور.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات