سرمربی پرسپولیس پس از بازی با پدیده مشهد به انتقاد از برنامه نود پرداخت.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی پس از پیروزی ۵ بر یک تیمش برابر پدیده شاندیز در جام حذفی گفت: نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم. خیلی کم تحرک بودیم و به هیچ عنوان بازیکنانم خوب نبودند.

وی افزود: در نیمه دوم بهتر شدیم و توانستیم به گل هم برسیم. می توانستیم در این نیمه گل های بیشتری بزنیم و با اختلاف ۳،۴ گل پیروز شویم اما موقعیت هایمان را از دست دادیم و در ادامه گل تساوی را دریافت کردیم. با شروع بازی در وقت اضافه توانستیم ۴ گل دیگر به ثمر برسانیم. باید در ۹۰ دقیقه بازی را تمام می کردیم و متاسفم که این اتفاق رخ نداد ولی نتیجه خوبی رقم خورد و توانستیم به حقمان برسیم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به بازی دادن بازیکنانی که کمتر از آنها تاکنون استفاده شده بود عنوان کرد: مطمئنا در ادامه کار سختی پیش رو داریم و من دوست داشتم در این دیدار به بازیکنانی که کمتر فرصت بازی کردن نصیبشان شده بود این امکان را بدهم که بازی کنند و خوشبختانه با کشیده شدن بازی به وقت اضافه آنها توانستند بیشتر کار کنند. از این بازیکنان ممنون هستم و تنها یک گله کوچک از تماشاگران پرسپولیس دارم.

دایی به تشریح گلایه اش از هواداران پرداخت و گفت: اگر به ما و علی دایی اطمینان کرده اید بگذارید کارمان را انجام دهیم. به هیچ عنوان با شعار علیه بازیکن چیزی عوض نمی شود. مطمئنا من تا آخر پای بازیکنانم ایستاده ام. امروز تماشاگر چندانی به ورزشگاه نیامده بود تا بگوییم همه بودند و این اتفاق افتاد. به راحتی می توان پیدا کرد چه کسانی علیه بازیکنان شعار می دادند. دوست ندارم در دیداری که ۵ گل می زنیم علیه پرسپولیس شعار داده شود از همین رو از باشگاه می خواهم پیگیری کند که مشخص شود شروع کننده این اتفاق چه کسانی بودند.

وی افزود: مطمئنم اگر طرفداران واقعی مان جلوی این مسئله را بگیرند خیلی می توانند به رشد پرسپولیس و بازیکنان کمک کند. امروز هم دیدیم همان بازیکنی که از روی سکوها با ناملایماتی روبرو شده بود توانست گل هم بزند. من به تک تک بازیکنانم اعتقاد دارم.

سرمربی پرسپولیس در مورد استقبال کم تماشاگران گفت: دلایل زیادی می تواند در این موضوع که تماشاگر زیادی به ورزشگاه نیامده تاثیرگذار باشد و تعطیلی فردا یکی از دلایل آن می تواند باشد.

دایی با اشاره به حضور باقری در کنار زمین و اعتراضش به داوری گفت: مطمئنا اعتراض های او دلایل زیادی می تواند داشته باشد. مربی که کنار زمین می ایستد آدم آهنی نیست. احساس، درک و شعور دارد و با توجه به چیزهایی که می بینید واکنش نشان می دهد و اعتراض می کند. هر معلولی یک علتی دارد و باید به دنبال علت ها باشیم و تا جایی که می توانیم باید آن علت ها که باعث چنین اتفاق هایی می شود را کاهش دهیم.

وی ادامه داد: ما به دنبال این بودیم یکسری از مسائل را ثابت کنیم که به خیلی از چیزها هم رسیدیم. به طور مثال اینطور نیست که پلیس به یکباره سراغ کسی برود. نیروهای انتظامی ذره ذره اطلاعات و شواهد را جمع می کنند و بعد به سراغ مجرم می روند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: آن آقای گزارشگر چرا هفته قبل بال و پر خاصی به برنامه داد؟ آقایان می گویند این عکاس سرباز ما بوده چطور می شود این موضوع خیلی مهم می شود. ما این بحث را ثابت کردیم به زودی و با مرور زمان آدم ها به خیلی از مسائل می رسند. این سرباز بودن را که در یک مصاحبه اعلام کرده بودم در این مورد هم آقای زندی شروع کننده بود و گفت که اکبری آدم علی دایی است که من هم ثابت کردم ایشان آدم خودشان است که به عنوان عکاس و یا کمک سرپرست در خیلی از مسائل دخیل بود. با بررسی این مسائل می توان به خیلی از چیزها رسید.

دایی گفت: دیگر دوست ندارم در چنین برنامه ای که با جهت گیری های قبلی وارد می شود و سعی می کند چیزهایی را به مردم القا کند صحبت کنم. آقایان در مورد بحث تبانی ایتالیا صحبت می کنند اما چرا نمی گویند آن گزارشگر معروف ایتالیایی چه بلایی به سرش آمد و چرا از خبرنگاری که در آن ماجرا حضور داشت و تا پایان عمرش ممنوع الفعالیت شد؛ صحبت نمی کنند. اگر قرار باشد صحبت شود باید در مورد خیلی از چیزها بحث شود و نباید کیس ها را جدا کنیم.

وی اضافه کرد: آقای فردوسی پور حرف خیلی قشنگی زد و گفت کسی که پول را ریخته و کارتی که پول به آن واریز شده مشخص است. ما هم همین را می گوییم. همه چیز مشخص است که از چه حسابی به چه حسابی رفته است. دیگر دنبال چه می گردیم، همه چیز خیلی ساده است اما اگر می خواهیم افکار عمومی را منحرف کنیم کار درستی نیست و نباید آن را انجام داد.

دایی در پاسخ به این پرسش که آیا مدارک جدیدی پیدا کرده اید گفت: من نه پلیس هستم و نه عضوی از نیروی امنیتی که بخواهم مدارک جدیدی پیدا کنم. به فیلمبردار باشگاه زنگ زده اند و همسرش را تهدید کرده اند. اگر قرار باشد کسی را تهدید کنند آن من هستم. تمامی مسائل مشخص است، تمام فیلم ها را فیلمبردار در اختیار من قرار داده بود، ۲۴ ساعت وقت گذاشتم تا آن فیلم را پیدا کنم. البته فیلم های دیگری هم است که باید برای آنها وقت بگذارم و پیدا کنم. می گویند از شما شکایت و حقایق را برملا می کنیم اما این کار را انجام نمی دهند.

دایی در خصوص شعار هواداران استقلال در دیدار مقابل نفت علیه او و شعار امروز هواداران پرسپولیس و اینکه گویا دعوا شخصی شده است خاطرنشان کرد: اصلا دوست ندارم این مسائل پیش بیاید. فقط دوست دارم در ورزشگاه بازیکنان را تشویق کنند و کاری با آقای قلعه نویی نداشته باشند. مگر ایشان امروز اینجا بود که هواداران بخواهند شعاری علیه شان بدهند. من مخالف شدید این موضوع هستم و نباید چنین مسائلی در ورزشگاه رخ بدهد اما بدانید تیم حریف ما این مسائل را شروع کرده است. اگر آنها شعاری علیه ما نمی دادند امروز کسی علیه قلعه نویی شعار نمی داد.

وی افزود: موضوع شخصی نشده و ربطی به من ندارد. ما دنبال دعوا نیستیم. کمیته انضباطی مانع پیشرفت ماست، من نمی دانم در بازی مقابل داماش چه حرکتی انجام دادیم که از ما امتیاز کم کردند و ما را محروم کردند.

دایی تاکید کرد: ما ایستادیم و کارمان را می کنیم. من از گفتن حقیقت باکی ندارم و همیشه آن را می گویم نهایتش این است که از فوتبال می روم. مطمئن باشید که اگر این اتفاق بیفتد در زندگی من هیچ خللی وارد نمی شود اما تا روزی که هستم برای حقم از این بهتر هم دعوا می کنم.

دایی با اشاره به برنامه ۹۰ عنوان کرد: وقتی که دوربین پشت داور است شما از کجا متوجه حرف های داور چهارم شدید؟ او به من همین حرف را زد که اخراجت می کنم. شما اگر سمت و سو نداری چرا در همین برنامه کمک داور را نشان ندادی که ۱۰-۱۲ ثانیه به نشانه آفساید پرچمش را بالا برده بود. می خواهید یک طرفه به قاضی بروید اما مطمئن باشید که دستتان برای مردم رو می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات