دراگان اسکوچیچ:

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در مورد آینده خودش در این باشگاه گفت: من مربی جاه طلبی هستم و تنها به پیشرفت ملوان فکر می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، دراگان اسکوچیچ شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار کرد: ما فردا بازی مهمی داریم و با توجه به اینکه شرایط ما در جدول خوب نیست، باید امتیاز این بازی را ازآن خود کنیم.

وی افزود: سپاهان تیم خوبی است و سعی می کند که مقابل ما نتیجه خوبی کسب کند اما ما نیز دنبال برد هستیم و خوشحالم که بازی فردا مقابل یک مربی از کشور خودم است، بازی می کنم، کرانچار مربی خوبی است و ما اگرچه مشکلاتی مثل نداشتن مهدی دغاغله و مازیار زارع را داریم، اما در هر صورت دنبال برد هستیم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی تصریح کرد: ما سبکی را در پیش گرفته ایم که بتوانیم بازی را ببریم، سپاهان نیز یکی از بهترین باشگاه های ایران بوده و ما بسته به تیم خودمان و شرایط بازی و میزان آمادگی بازیکنان در کنار تاکتیک خود سبکی را پیش گرفته و از آن استفاده می کنیم.

وی پیرامون آینده خودش در ملوان خاطرنشان کرد: سعی می کنم که ملوان به پیشرفت برسد و همه تلاش من پیشرفت ملوان که تیم من به شمار می رود، بوده و این را هم بگویم که من مربی جاه طلبی هستم.

دراگان اسکوچیچ در مورد شرایط تیم ملی ایران بیان کرد: امیدوارم تیم ملی که من در آن کشور به سر می برم، موفق شود چون همیشه موفقیت هر کشور به آماده سازی آن بستگی دارد و امیدوارم وقت تکمیل تیم ملی را داشته باشیم.

وی درباره حمایت هواداران ملوان از این تیم گفت: این خوب است که هر تیم هوادار داشته باشد و این را باید بگویم که هواداران حتی به من مربی نیز امید می دهند و در فوتبال مهم این است که هوادار راضی باشد و فوتبال اصلاً بی هوادار، فوتبال نیست و امیدوارم بازی فردا هوادارپسند باشد.

سرمربی ملوان در پاسخ به این سئوال که تیم ملوان مقابل تیم های بزرگ خوب نتیجه می گیرد، اضافه کرد: این درست است که تیم ما همیشه برای تیم های بزرگ خط و نشان کشیده است و من از اینگونه بازی ها لذت می برم، کرانچار مربی خیلی خوب است و زمانی که در کروات بود هم مربی و هم بازیکن خوبی بود و تنها می گویم که بازی خوبی باشد و تیم ما در این بازی موفق باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات