کرانچار:

سرمربی تیم سپاهان گفت: قاطعانه اعلام می کنم که هیچ بازیکنی از تیم سپاهان جدا نمی شود چون ما به همه آنها احتیاج داریم.

به گزارش افکارنیوز ، زلاتکو کرانچار دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندر انزلی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی پیرامون روز سپاهان اظهار کرد: به طور قطع هر باشگاهی سنتی برای تاسیس خود دارد و سپاهان نیز از این مسئله مستثنی نیست اما اگر در هر دهه سپاهان را بررسی کنیم، بهترین دوره سپاهان در دهه ششم بوده چون صعود به جام های مختلف و قهرمانی های مختلف داشته است؛ سپاهان این را مدیون سازماندهی خود بوده و نفرات این باشگاه به خوبی وظیفه خود را انجام داده اند تا سپاهان به اینجا رسید.

وی پیرامون بازی فردای تیمش مقابل ملوان بندر انزلی تصریح کرد: ما در این بازی چاره ای جز برد نداریم و در این بازی محکوم به برد هستیم چون نتیجه بازی با مس ما را مجبور کرد که این مسابقه را ببریم و امتیاز را ازآن خود کنیم چون در واقع نتیجه بازی مقابل سایپا و مس ما را راضی نکرد؛ آن دو نتیجه مساوی باعث شد که امروز فشار را روی خود داشته باشیم و باید بازی را ببریم

سرمربی تیم سپاهان تصریح کرد: حریف ما نیز به قصد پیروزی به بازی آمده است زیرا ملوان سابقه این را دارد که در جاهایی که میهمان بوده، سراغ ضد حمله آمده و نتیجه گرفته است، مربی این تیم در کرواسی هم اینگونه کار می کرده و از عمق دفاع یک دفعه حمله می کرده است و برای تیم های بزرگ مشکل می آفریده است.

وی خاطرنشان کرد: با این حال بازیکنان ما باید به خودشان نتیجه گرفتن را تحمیل کرده و بتوانند بازی را به تیم حریف تحمیل کنند تا در بازی نتیجه گرفته و کسب امتیاز کنند زیرا این کسب امتیاز می تواند در وضعیت جدول ما بهبود بخشد به همین دلیل هدف ما فقط و فقط برد است.

کرانچار با بیان اینکه ما در ۵ روز فرصت خود بازیکنان ملی پوش را با بازیکنان تیم هماهنگ کردیم، تصریح کرد: ما هر کدام را در پست های مشخص خود قرار دادیم و درباره احسان حاج صفی هم باید بگویم که او می تواند در همه جا بازی کند و این توانایی را دارد که در همه نقاط توقعات ما را برآورده کند و من نیز از این توان او حداکثر استفاده را می کنم.

وی پیرامون مشکلات افشین و اینکه آیا روحیه او برای بازی کردن خراب نشده، گفت: برای هر بازیکن مهم در ابتدا روحیه است و اصلاً قصد ندارم که روحیه افشین را خراب کنم چون هر زمان بازیکن بتواند به کسب نتیجه کمک کند، از او استفاده کرده و سعی می کنم حداکثر استفاده را از هر بازیکن داشته باشم ضمن اینکه در بازی سایپا افشین نشان داد که انگیزه دارد.

سرمربی سپاهان گفت: به هیچ بازیکنی اولتیماتوم نداده ام و به همه آنها آزادی عمل داده ام و آرش افشین فقط موفق نشده گل بزند اما فرصت های خوبی ایجاد کرده است و به نظر من قرار نیست که هر بازیکنی فرصت های خود را تبدیل به گل کند؛ در هر صورت فردا آرش افشین از ابتدا در ترکیب سپاهان بازی می کند.

وی افزود: ما در این بازی محروم یا مصدومی نداریم اما جالوویچ به دلیل درد زانوی خود مصدوم تیم ما است و افشین از ابتدای بازی جانشین او می شود.

کرانچار درباره حاشیه های پیرامون سپاهان به خاطر مجتبی جباری و نویدکیا خاطرنشان کرد: درباره جباری بحثی نداریم چون از ما جدا شده و دیگر بازیکن تیم ما نیست اما بحث نویدکیا، یک مسئله روانی است چون او در دوران اوج خود مصدوم شده اما همیشه برای سپاهان خوب کار کرده و اکنون تنها ۶ یا ۷ ماه نمی تواند بازی کند.

وی افزود: با این حال مصدومیت او جدی است و طبیعی است که در این شرایط برای هر فرد افکاری پیش بیاید که بخواهد ادامه بدهد یا ندهد و بالطبع، نویدکیا نیز از این قاعده مستثنی نیست چون بازگشت او سخت و زمان بر است اما او باید تصمیم بگیرد که ادامه می دهد یا خیر و این بستگی به تصمیم شخصی او دارد و من به هر کس اجازه می دهم که هر گونه می خواهد کار کند.

سرمربی سپاهان بیان کرد: نبود او برای من سخت است و شرایط را سخت می کند ولی در آخر این را باید بگویم که نویدکیا شناسنامه سپاهان و کشور ایران است.

وی درباره مشکل کنونی سپاهان بیان کرد: مشکلات ما بیشتر گل نزدن است چون موقعیت های بسیاری ایجاد می کنیم اما بازیکنان ما تمرکز کافی نداشته و از موقعیت ها استفاده نمی کنند؛ بازیکنانی نظیر احمد جمشیدیان، بولکو، پاپی تمرکز لازم را برای گلزنی ندارند اما بازیکنانی مثل خلعتبری و برونو سزار که در فصل های گذشته با ما بودند، می توانستند به طور قاطع هر توپی را به دست می آورند، تبدیل به گل کنند؛ مشکل اصلی ما در خط حمله است چون اگرچه کم گل می خوریم اما گل های کمی هم می زنیم و باید دنبال یک مهاجم گلزن باشیم.

کرانچار درباره جدایی بازیکنان سپاهان و شایعه معاوضه افشین و برهانی خاطرنشان کرد: قاطعانه اعلام می کنیم که قصد از دست دادن هیچ بازیکنی را نداریم و باید به آنها روحیه دهیم تا بتوانند بازی کرده و وظایفی که از آنها می خواهیم را اجرا کنند، ما در نیم فصل از لیگ ایران ۲،۳ بازیکن جذب می کنیم و یک بازیکن آسیایی نیز می خواهیم و یک بازیکن خارجی غیر آسیایی نیز به تیم می پیوندد و جایگزین یک بازیکن خارجی تیم می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات