بازیکن تیم فوتبال نوجوانان ایران با اشاره به این که تساوی مقابل ایران پایان کار ایران نبود گفت: با پیروزی مقابل اتریش به مرحله بعدی جام صعود خواهیم کرد.

به گزارش افکارنیوز ، ساسان جعفری ضمن بیان مطلب فوق گفت: برابر کانادا خوب بازی کردیم اما توپ هایمان گل نشد. اگر از ۱۲ موقعیتی که داشتیم یک گل دیگر می زدیم الان وضعیت مان به مراتب بهتر بود.

وی افزود: این که با مساوی کارمان تمام شده صحیح نیست. ما می توانیم با یک ریکاوری خوب کاملا آماده بازی با اتریش شویم. این هم یک روی فوتبال است که هر کاری می کنیم توپ ها وارد دروازه نمی شود.

مدافع تیم فوتبال نوجوانان ایران تاکید کرد: قطعا کادر فنی بر اساس آنالیزی که انجام می دهد نقاط ضعف اتریش را به ما اعلام کرده تا با پیروزی مقابل اتریش هم به مرحله بعد صعود کنیم و هم مردم را شاد کنیم.

ساسان جعفری همچنین گفت: کانادا تیم سوم کونکاکاف است که مقابل ما بسیار خوب ظاهر شد. اتریش هم تیم قدرتمندی است و با شکست آن تیم صعود خواهیم کرد.

تیم فوتبال نوجوانان ایران در سومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی که در امارات برگزار می شود، ساعت ۱۹: ۳۰ روز جمعه به مصاف تیم اتریش خواهد رفت. تیم ایران با ۲ امتیاز هنوز شانس صعود به مرحله بعد را دارد. این تیم برابر آرژانتین و کانادا به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات