سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی با استقلال خودش یک نوع فینال زودهنگام قبل از پایان نیم فصل است.

گزارش افکارنیوز ، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال ضمن تبریک عید سعید غدیر خم در خصوص مسابقه فردا اظهار داشت: بازی با استقلال یک فینال زودهنگام قبل از پایان نیم فصل است. حریف ما تیمی است که همیشه در کنفرانس های مطبوعاتی از آن به عنوان تیم ملی نام برده ام و بخش بزرگی از این تیم، عضو تیم ملی هستند. آنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودند و سابقه درخشانی در فوتبال کشور دارند. این بازی از این جهت برای ما اهمیت دارد که مقابل چنین تیمی بازی می کنیم و فولاد یک تیم حرفه ای از لحاظ زیرساخت ها است و امکانات خوبی دارد، اما تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است و در این یک فصل و نیم که در آنجا هستم راه را خوب و رو به جلو طی کرده ایم. البته انگیزه خوبی هم داریم و امیدواریم که این انگیزه به کار ما بیاید.

وی تأکید کرد: ما در دو بخش نسبت به حریف فردای مان متفاوت هستیم. در بخش اول به خاطر میهمان بودنمان و در بخش دوم اینکه استقلال لیگ قهرمانان آسیا را به پایان برده و با توجه به اینکه در بازی گذشته نتیجه دلخواهش را نگرفته مطمئناً فردا قصد دارد برای هدفی که دارد استارت بزند. ما هم در جایگاه خوبی هستیم و می دانیم که استقلال حریف ساده ای نیست ولی با تمام تلاش مان مقابل این تیم به میدان خواهیم رفت.

سرمربی تیم فولاد در خصوص مصدومان تیمش گفت: سه بازیکن مصدوم در تیم مان داریم که با خود به تهران نیاورده ایم. بازیکن محروم ما تری یرا است که در صدر جدول گل زنان قرار دارد و با حکم ضرب العجل کمیته انضباطی در این بازی محروم خواهد بود. با تمام احترامی که برای کمیته انضباطی قائلم امیدواریم حکم ها در آینده به همین سرعت اجرا شود و دیدید که بعد از بازی با تراکتورسازی چقدر سریع به حرکت بازیکن مان رسیدگی کردند.

البته قبول دارم که این کمیته نگاهی مثبت به فوتبال دارد و آنها تلاش می کنند این ورزش راه خود را طی کند اما سؤال من اینجاست که چرا از بین این همه بازی تنها حکم مهاجم ما به این سرعت اجرا شد. البته ما از این بازیکن محروم شده ایم و اعتراضی هم نداریم و اعتقادم این است یک تیم واقعی باید پیش بینی این موارد را داشته باشد اما امیدوارم در مسابقه فردا یک بازی زیبا ارائه کنیم چون اولین هدف مهم من در این مسابقه ارائه فوتبال زیبا خواهد بود.

فرکی در پاسخ به این سؤال که در صورتی که داور بازی فردا اشتباه کند او اعتراض می کند یا خیر، گفت: من این کار را انجام نمی دهم چون باید به نظر قاضی میدان احترام گذاشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات