استدلر:

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان اتریش دیدارش تیمش برابر ایران در روز پایانی از مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی نوجوانان در امارات را دیدار مرگ و زندگی عنوان کرد.

به گزارش افکارنیوز ، " هرمان استدلر" در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال ایران و اتریش در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: دیدار بسیار مشکلی را برابر ایران پیش رو داریم که آن را می توان بازی مرگ و زندگی برای ما دانست.

وی اضافه کرد: ما یک امتیاز داریم و ایران هم به خاطر اینکه می خواهد به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی شود تا با تیم نخست گروه نیجریه رودررو نشود، برای پیروزی مقابل ما به میدان می آید. در این بازی هم ما و هم ایران برای پیروزی می جنگیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان اتریش همچنین تصریح کرد: همانطور که گفتم این بازی اصلا راحت نیست زیرا هیچکدام از تیم های اجازه نمی دهند حریف به راحتی پیروز شده و به مرحله بعدی مسابقات صعود کند.

وی تیمی ایران را تیمی دارای بازیکنان تکنیکی عنوان کرد و ادامه داد: تیم ما فیزیکی است. آنها در دو بازی گذشته بسیار فیزیکی بازی کردند و اگر جلوی ما با همین شیوه به میدان بیایند، طرفند آنها را خنثی خواهیم کرد. ایرانی ها خوبی پرس می زنند اما اروپایی ها راه مقابله با این شیوه بازی را بلد هستند.

استدلر با اشاره به اینکه بازی ایران با تیم های آرِژانتین و کانادا را آنالیز کرده است، در پایان در مورد اینکه دوست دارد دیدار آرِژانتین با کانادا با چه نتیجه ای تمام شود، گفت: دوست داریم بازی مساوی شده تا کانادا شانسی برای صعود نداشته باشد و ما هم با پیروزی مقابل ایران به مرحله بعد صعود کنیم.

دیدار تیم های فوتبال نوجوانان ایران و اتریش در روز پایانی از مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی نوجوانان ۲۰۱۳ امارات ساعت ۲۰ فردا جمعه در ورزشگاه العین برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات