سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مستحق باخت نبودیم و یک برد به استقلال هدیه دادیم.

به گزارش افکارنیوز ، حسین فرکی پس از شکست دو بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود آن چیزی که وظیفه ما بود به سهم خودمان تلاش کردیم تا یک روز خوب را داشته باشیم. پیش بینی همه موارد را کرده بودیم و قبل از بازی هم گفته بودم. در این بازی و دیدار قبلی به این نتیجه رسیدیم که تفاوت ما با تیم های دیگر تجربه است. تجربه به درد هر تیمی می خورد. همه کسانی که بازی را دیدند و حتی دوستانم معتقد بودند شایسته باخت نبودیم و استقلال از تجربه خودش با بازیکنان بزرگش استفاده کرد. در هر دو نیمه به فکر برد بودیم و حتی تا دقیقه ۹۰ موقعیت های زیادی خلق کردیم و سه بار توپ را به تیر دروازه زدیم اما فوتبال روی خودش را از ما برگردانده بود.

وی ادامه داد: از کمیته انضباطی گلایه دارم که پریرا رامحروم کرد. ما خیلی ضرر کردیم. در همین یک ماه اخیر اتفاقاتی رخ داده بود که یکباره کمیته انضباطی نظرش را اعلام کرد. ما تیم کم بضاعتی هستیم و آقای گل مان محروم می شود اما از بازیکنانم رضایت دارم. نتیجه عادلانه نبود شایسته دو گل نبودیم. همیشه مقابل تیم هایی که بحران دارند آنها را از بحران خارج می کنیم. استقلال نیاز به این برد داشت و ما هم این برد را به آنها هدیه کردیم. آنها ما را بردند بخاطر کم تجربگی فولاد نه به دلیل برتری اش، روی اشتباه گل خوردیم گلی که روی تاکتیک و حرکت تیمی نبود. گل اول را از روی پنالتی خوردیم و گل دوم را هم از ضربه کاشته تیموریان با تجربه خوردیم. به استقلال هم تبریک می گویم بازی خوب و جوانمردانه ای مقابل تماشاگرانی که دوست داشتند آبی ها ببرند انجام دادیم ولی مستحق باخت نبودیم.

فرکی در مورد تغییر پست شریفات از چپ به راست، گفت: هم راست و هم چپ بازیکنان خوبی داریم. در طول بازی جا به جا می کردیم. ما روی کار تیمی به استقلال نباختیم و روی اشتباه های فردی باختیم. اکثر بازیکنان فولاد صاحب موقعیت شدند اما متاسفانه به گل نرسیدیم. فرق ما با استقلال این است که آنها خلاقیت فردی دارند که به آنها کمک کردند. باید بازیکنانی جذب کنیم که در آینده به ما کمک کنند. ۹۰ دقیقه فوتبال بازی می کنیم اما روی یک اشتباه گل می خوریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات