سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: به جان ۲ دخترم مصاحبه و گلایه های عابدینی تاثیری در بازی نکردن محمدرضا مهدوی و محمد آبشک در دیدار مقابل ذوب آهن نداشت.

به گزارش افکارنیوز ، افشین ناظمی در خصوص پیروزی ۵ بر یک داماش گیلان مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: بازیکنان ما نمایش خوبی مقابل ذوب آهن داشتند و موفق شدیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی با اشاره به شکست هفته گذشته داماش مقابل پرسپولیس ادامه داد: پس از شکست مقابل پرسپولیس نیاز به پیروزی داشتیم. پیروزی مقابل ذوب آهن با وجود مربی خوبی که دارند، کار راحتی نبود. تیم ذوب آهن در این دیدار موقعیت هایی برای گلزنی داشت ولی خوشبختانه ما از موقعیت های مان به خوبی استفاده کردیم.

پس از استعفای امیر عابدینی از مدیرعاملی باشگاه داماش و صحبت هایی که برخی از بازیکنان این تیم علیه عابدینی انجام داده بودند، کسب پیروزی ۵ بر یک مقابل ذوب آهن عجیب بود. ناظمی در این خصوص گفت: خدا را شکر استعفای عابدینی مورد قبول واقع نشد. به نظرم جدایی عابدینی از باشگاه داماش به تیم ما ضربه وارد می کند و ایشان باید همچنان مدیرعامل باشگاه باشد.

سرمربی داماش تصریح کرد: وقتی متوجه استعفای عابدینی شدیم با وی صحبت کردیم که در داماش بماند. این درخواست را با توجه به عشق و علاقه ای که عابدینی به تیم داماش دارد و برای آن تلاش زیادی می کند، مطرح کردیم. عابدینی همانند پدر تیم می ماند و وقتی پدر خانواده مشکل داشته باشد، فرزندانش هم دچار مشکل خواهند شد. دلخوشی ما پس از این اتفاقات این است که همه در داماش دست به دست هم دهند تا مشکلات برطرف شود.

ناظمی در خصوص جلسه روز گذشته (جمعه) کادر فنی و بازیکنان تیم داماش با امیر عابدینی تصریح کرد: در این جلسه همه بازیکنان به غیر از چند بازیکن که از من اجازه گرفته بودند تا به خانواده های خود سر بزنند، حضور داشتند. حتی محمدرضا مهدوی و محمد آبشک هم در این جلسه حاضر بودند.

وی افزود: در این جلسه پیرامون مشکلات باشگاه داماش و آینده این تیم صحبت شد. از طرفی خیلی وقت بود عابدینی به رشت نیامده بود و بچه ها می خواستند او را ببینند. ضمن اینکه به بهانه عید غدیر و نتیجه ای که مقابل ذوب آهن گرفتیم بهانه ای بود تا جلسه ای برگزار کنیم.

سرمربی داماش در مورد مشکلاتی که بین عابدینی و بازیکنانی چون محمدرضا مهدوی و محمد آبشک به وجود آمده بود، گفت: در هر خانواده ای اختلافی به وجود می آید و ممکن است در هر خانواد ه ای پدر خانواده از فرزند خود گله کند. عابدینی به عنوان پدر خانواده احساس کرد که باید صحبت هایی انجام دهد.

ناظمی درباره بازی نکردن مهدوی و آبشک در دیدار مقابل ذوب آهن عنوان کرد: به جان ۲ دخترم مصاحبه و گله های عابدینی تاثیری در بازی نکردن این بازیکنان نداشت. باور کنید دلیل بازی نکردن آنها به مسائل فنی مربوط بود.

وی در پایان تصریح کرد: از هواداران خوب مان که در هوای بارانی ۹۰ دقیقه تشویق مان کردند تشکر می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات