مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «در نیم فصل تصمیمی می گیرم که هم شان من حفظ شود و هم هواداران بیشتر از این اذیت نشوند. »

به گزارش افکارنیوز ، هادی نوروزی پس از اتفاقات بازی با پدیده و هو شدن توسط عده ای از هواداران که گویی از جایی خط گرفته بودند حسابی ناراحت است و حاضر نشد زیاد در جمع خبرنگاران حرف بزند.

چند کلامی با کاپیتان دوم پرسپولیس صحبت کرده ایم که ماحصل این گفتگو را در زیر می خوانید:

* آقای نوروزی از اتفاقات بازی چهارشنبه صحبت می کنید؟

- من فقط می توانم بگویم که این اتفاقات خودجوش نیست و مطمئن هستم آن ۱۰۰ – ۱۵۰ نفر از جایی خط گرفته اند و بحث شان با هواداران واقعی پرسپولیس جداست.

* آیا گل نزدن شما در این فصل دلیل این هو شدن بوده؟

- من این فصل کمتر از ۳۰۰ دقیقه بازی کردم. این رسمش نیست که با منی که ۳ گل در دربی برای پرسپولیس زده ام چنین رفتاری کنند. این موضوع من را دل چرکین کرده.

* این دل چرکین بودن که دلیل نمی شود شما از این تیم جدا شوید؟

- هنوز تصمیم را نگرفتم ولی مطمئنا در نیم فصل بهترین تصمیم را می گیرم. تصمیمی که هم شان من حفظ شود و هم هواداران بیشتر از این اذیت نشوند.

* با لیدرها صحیت نکردید؟

- نه ولی چند تن از هواداران سراغ من آمدند و گفتند در بازی بعدی از شما دلجویی می کنیم ولی من از آنها ناراحت نیستم. حساب هواداران واقعی پرسپولیس با آنهایی که شعار دادند جداست. مگر می شود یک هوادار علیه بازیکن تیمش شعار دهد؟ موضوع وقتی ناراحت کننده می شود که همین آقایانی که شعار داده اند دم از عشق به پرسپولیس می زنند.

* واکنش بازیکنان و کادر فنی به این موضوع چه بود؟

- بازیکنان بعد از گل به سمت من آمدند و من را دلداری دادند. آقای دایی هم در رختکن حسابی مرا شرمنده کرد. آنها هم می دانستند که این هواداران از جایی خط گرفته اند. دایی کسی نیست که تحت تاثیر شعار عده معدودی دست به کاری بزند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات