برندان راجرز از صحبت های آلکس فرگوسن درباره ی استیون جرارد و یوردان هندرسون انتقاد کرد و اعلام کرد آلکس فرگوسن باید از آنها عذرخواهی کند.

به گزارش افکارنیوز ، برندان راجرز از صحبت های آلکس فرگوسن درباره ی استیون جرارد و یوردان هندرسون انتقاد کرد و اعلام کرد آلکس فرگوسن باید از آنها عذرخواهی کند.

کتاب بیوگرافی سر آلکس فرگوسن این هفته منتشر شد. او در این کتاب انتقادات زیادی از تیم لیورپول داشت که از جمله می توان به زیر سوال بردن اعتبار استیون جرارد و انتقاد از یوردان هندرسون اشاره کرد.

فرگوسن در کتابش معتقد بود استیون جرارد بازیکن بزرگی نیست. هم چنین گفته بود انتصاب برندان راجرز به عنوان سرمربی لیورپول در سال ۲۰۱۲ اشتباه بوده است و اضافه کرد شیوه ی دویدن یوردان هندرسون در آینده به سلامت او ضربه خواهد زد.

برندان راجرز سرمربی لیورپول در واکنش به این جمله ها که آلکس فرگوسن در کتابش درباره ی بازیکنان لیورپول نوشته به شدت واکنش نشان داد و گفت: فرگوسن فقط نظرش را گفته و من این جا نیستم تا با صحبت کردن درباره ی این موضوعات کتاب بیوگرافی فرگوسن را تبلیغ کنم. فکر می کنم او به اندازه ی کافی در این هفته با صحبت هایش باعث شده تا کتابش را تبلیغ کند.

فرگوسن در کتابش درباره ی جرارد گفته بود می خواسته در سال ۲۰۰۵ جرارد را به منچستریونایتد بیاورد اما هر وقت جرارد زوج روی کین و پل اسکولز را در منچستر می دید می فهمید که او فاصله ی زیادی با آنها دارد.

بردان راجرز معتقد است سر آلکس فرگوسن که ۲۷ سال به عنوان سرمربی منچستر هدایت این تیم را بر عهده داشته نمی تواند توانایی های کاپیتان تیم ملی انگلیس را زیر سوال قرار دهد. راجرز می گوید فرگوسن اگر تنها نفر نباشد جزو افراد خیلی کمی است که معتقد است استیون جرارد بازیکن درجه یک نیست. فکر نمی کنم حرف های فرگوسن خیلی منطقی باشد. توانایی های جرارد به خودی خود مشخص است. قطعا جرارد بازیکن بسیار درجه یکی است. شاید او نتوانسته به قهرمانی در لیگ برتر برسد اما این به خاطر تیمی بوده است که او در آن بوده نه به خاطر توانایی اش. کلاس بازیکن کلاس جهانی است و هنوز هم در سطح بالایی فوتبال بازی می کند.

سرمربی لیورپول در ادامه با واکنش به گفته ها سر آلکس فرگوسن درباره ی یوردان هندرسون گفت: از آلکس فرگوسن بعید بود که این همه با جوان ها در منچستریونایتد کار کرده به یک بازیکن جوان این چنین بتازد. هندرسون بازیکن جوانی است که کارش را انجام می دهد. وقتی دالگلیش او را به تیم آورد فهمیدم که او بازیکن بزرگی است. من بازی های هندرسون را در ساندرلند دیده ام. آمدن به یک تیم بزرگ کار آسانی نیست. او نیاز به زمان دارد تا بتواند در لیورپول بدرخشد. این که فرگوسن به شیوه ی دویدن او انتقاد دارد چیز عجیبی است؛ زیرا هر بازیکنی متفاوت است. هر بازیکنی که به باشگاه می آید از لحاظ پزشکی مورد بررسی قرار می گیرد. آنها نقاط ضعف و قوتی دارند و در طول زمانی که با باشگاه خواهند بود از لحاظ مختلف از جمله فیزیکی رشد خواهند کرد. آلکس فرگوسن باید به خاطر این گفته ها در مورد یوردان هندرسون از او عذرخواهی کند؛ زیرا فکر نمی کنم صحبت های فرگوسن درباره ی هندرسون صحت داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات