تلویزیون اسپانیا مدعی شده است که تیم بارسلونا برای فروش بهترین بازیکن خود پیشنهاد قراردادی با یک رقمی نجومی از قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، برنامه ورزشی پونتوپلوتا اسپانیا اعلام کرد تیم بایرن مونیخ در بازار نقل وانتقالات تابستان سال جاری قصد داشته لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسلونا را به خدمت بگیرد و برای خرید او حاضر شده رقمی نجومی معادل ۲۵۰ میلیون یورو به کاتالان ها بپردازد.

پونتوپلوتا ضمن اعلام این خبر مدعی شده است که برای محقق شدن انتقال مسی از نیوکمپ به آلیانتس آره نا، کمپانی تولید لوازم ورزشی آدیداس، اسپانسر رسمی بایرن مونیخ و تولید کننده پیراهن های این تیم، حاضر شده نیمی از مبلغ قرارداد، یعنی مبلغ ۱۲۵ میلیون یورو را بپردازد.

در همین حال و در خبری دیگر از بارسلونا، روزنامه دیلی استار انگلیس مدعی شده کاتالان ها در بازار نقل وانتقالات زمستانی در ماه ژانویه قصد دارند، مذاکره با آرسنال برای خرید هافبک تهاجمی انگلیسی این تیم را آغاز کنند.

این نشریه با اعلام این خبر مدعی شده است که کاتالان ها روی ویلشر به عنوان جانشینی برای ژاوی، هافبک کهنه کار حال حاضر خود حساب می کنند. این در حالی است که ویلشر تا سال ۲۰۱۸ با آرسنال قرارداد دارد و بعید به نظر می رسد که آرسن ونگر، سرمربی آرسنال با فروش این بازیکن که از مهره های اصلی تیم او محسوب می شود، موافقت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات