دوئل ستارگان دنیای فوتبال در دیدار رئال مادرید و بارسلونا بار دیگر چشم هواداران فوتبال در سراسر دنیا را خیره خواهد کرد.

به کزارش افکارنیوز ، یک بار دیگر دوئل بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در ال کلاسیکو شنبه شب چشم های دنیا را خیر خواهد کرد. ستارگان بارسلونا و رئال مادرید هر دو با آمار گل زده بیشتر از یک گل در هر بازی در این فصل به مسابقه خواهند آمد.

دو گل رونالدو مقابل یوونتوس او را در دوازده بازی ۱۵ گله کرد و و آمار فوق العاده ۷ گل در سه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را برای وی به ثبت رساند تا او تا اینجا برترین گلزن مسابقات باشد. ستاره پرتغالی در تمام مسابقات این فصل تاکنون برتای رئال به میدان رفته است و بیشترین استفاده را از زمان حضورش در زمین برده است تا آمار ۱.۲۵ گل زده در هر مسابقه را به خود اختصاص دهد.

لیونل مسی نیز نقریبا به همین اندازه پُرکار بوده است و در یازده بازی ۱۲ بار دروازه حریفان را باز کرده است تا آمار ۱.۰۹ گل در هر بازی را به جا بگذارد. مصدومیت مهاجم آرژانتینی مانع از حضور منظم او در زمین شد و وی با احتساب سوپرجام اسپانیا ۸۲۲ دقیقه بازی کرد، در حالی که رونالدو ۱۰۳۲ دقیقه بازی کرده است اما تنها ۳ گل از همتای پرتغالی خود عقب است. با این حال این دو بازیکن در لالیگا پا به پای هم پیش می روند.

مسی و رونالدو با در نظر داشتن ال کلاسیکو در لیگ قهرمانان اروپا در هفته ای که گذشت، گلزنی کردند. ستاره آرژانتینی گل تساوی بارسا را در سن سیرو زد؛ در حالی که دو گل رونالدو باعث پیروزی تیمش مقابل یوونتوس در مادرید شد. اکنون این دو بازیکن شنبه شب (ساعت ۱۹: ۳۰) یک بار دیگر رو در روی هم به میدان می روند تا یکی از بزرگترین رقابت های فوتبالی دنیا را برگزار کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات