مهدوی باید هم شأن خودش و هم شأن مرا حفظ کند

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: اختلافی با بازیکنان ندارم و کار پدری خودم را در خانواده انجام می دهم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر عابدینی درباره جلسه روز گذشته (جمعه) با اعضای کادر فنی و بازیکنان داماش اظهار داشت: در این جلسه رک و پوست کنده حرف های مان را زدیم. از بازیکنان بابت پیروزی ۵ بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان تشکر و اعلام کردم وعده وعیدهای ما سر جای خود باقی است.

مدیرعامل داماش با اشاره به پیروزی این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان افزود: ما «رو راست» همه چیز را با بازیکنان مطرح کردیم. کمتر باشگاهی وجود دارد که بخواهد اعلام کند بازیکنانش چقدر پول گرفته اند و چقدر پول نگرفته اند. به بازیکنان قول داده ام تا وقتی هستم مطالبات شان پرداخت خواهد شد. این موضوع باعث شده باری از دوش بازیکنان برداشته شود.

وی درباره اختلافات بوجود آمده بین وی و محمدرضا مهدوی عنوان کرد: اختلافی با بازیکنان ندارم و کار پدری خودم را در خانواده انجام می دهم و تغییر نکرده ام.

عابدینی با بیان اینکه «آدم کینه ای نیستم» تصریح کرد: از قبل گلایه هایی از برخی از بازیکنان داشتم ولی در این جلسه گلایه ای مطرح نکردم و آن چه را که ضرورت داشت به آنها گفتم. روز بازی با ذوب آهن مهدوی به بازی فرستاده شد و اتفاقات کارش را به خوبی انجام داد. با این حال او باید هم شأن خودش و هم شأن مرا حفظ کند. در مجموع برخی از برخوردها ضرورت دارد.

عابدینی در مورد پذیرفته نشدن استعفایش گفت: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. پیش از این اعلام کرده بودم که از استعفای من ۲ ماه فرصت باقی می ماند که هیئت مدیره کاری برای مشکلات مالی باشگاه انجام دهد. در این ۲ ماه باید کار و وظیفه ام را انجام دهم. این مسئله را با صراحت به بازیکنان گفتم.

وی درباره برنامه های داماش در نقل وانتقالات نیم فصل خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم، یکی دو بازیکن را جذب خواهیم کرد. روز جمعه هم به بازیکنان گفتیم هر کسی که می خواهد از داماش جدا شود موافقت خواهیم کرد.

عابدینی در خصوص وضعیت سعید حلافی گفت: منتظرم این بازیکن به دفترم بیاید تا با باشگاه تسویه حساب کند و رضایت نامه اش را بدهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات