مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد برخی از هواداران سپاهان او و تعدادی دیگر از بازیکنان این تیم را تهدید کرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد غلامی در خصوص شکست تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و حتی به گل رسیدیم ولی متاسفانه در ضدحملات به حریف پنالتی دادیم. فکر می کنم بی احتیاطی از دروازه بان ما بود و پنالتی ملوان درست بود. ما دوباره حمله کردیم و باز هم غافلگیر شدیم و به آنها پنالتی دادیم. البته ما هم موقعیت هایی داشتیم که دروازه بان ملوان فوق العاده کار کرد. در مجموع باید بگویم که خوب بازی نکردیم ولی تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

وی در واکنش به شعار هواداران سپاهان علیه زلاتکو کرانچار گفت: متاسفانه هواداران خیلی زود تغییر موضع می دهند و صبور نیستند. به نظر من مصدومیت محرم نویدکیا و جواهیر سوکای و همچنین جدایی مجتبی جباری همه چیز را در سپاهان به هم ریخت. ما برای بیرون رفتن از این شرایط نیاز به ۲ هافبک و یک مهاجم داریم و اگر این اتفاق بیفتد قطعاً روند سپاهان بهتر خواهد شد. من فکر نمی کنم باخت به ملوان باعث شود که از کورس قهرمانی عقب بمانیم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در خاتمه تصریح کرد: تعدادی از هواداران سپاهان در این بازی به من، آرش افشین، حسین پاپی و چند بازیکن دیگر توهین کردند. متاسفانه عده معدودی از هواداران سپاهان که نمی توان نام آنها را هوادار گذاشت به ما توهین کردند و حتی تهدیدمان کردند. این بی احترامی ها به هیچ عنوان حق بازیکنان سپاهان نیست. ما زحمت می کشیم و هنوز هم شانس قهرمانی داریم، این درست نیست که با یک باخت آنها هر چه دل شان بخواهد بگویند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات