هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: به نظر خودم توانسته ام جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم و روز به روز نیز در حال بهتر شدن هستم.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا نیکبخت واحدی پس از برد ۲ بر صفر استقلال مقابل فولاد در مورد حضورش در بازی گفت: از دقیقه ۶۵ به زمین آمدم و فکر می کنم عملکرد قابل قبولی داشتم. در این بازی تیم ما تحت فشار بود و خدا را شکر توانستیم پیروز شویم و خود را در کورس قهرمانی نگه داریم. این که من یک دقیقه یا ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته باشم مربوط به مربی است اما خدا را شکر پس از سال ها که از سطح اول فوتبال دور بودم توانستم جواب اعتماد قلعه نویی را بدهم و روز به روز نیز در حال بهتر شدن هستم.

هافبک استقلال افزود: فکر می کنم با این دوری که داشتم هرکسی جای من بود فوتبال را کنار می گذاشت. ان شاءالله این اعتماد را به خوبی جواب خواهم داد و به مرور آمادگی ام بیشتر خواهد شد.

وی درباره ی پست خود در این بازی نیز گفت: خیلی سال است در پست هافبک چپ بازی می کنم و از زمان بلاژویچ در تیم ملی در این پست مشغول به بازی هستم. در این پست خیلی راحت ترم ولی با این حال هر پستی که سرمربی تیم صلاح بداند در آن بازی می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات