بازیکن تیم فوتبال صبای قم با تایید پیشنهاد استقلال گفت: استقلال تیم پرطرفداری است و دوست دارم در این تیم بازی کنم و شاگرد قلعه نویی شوم.

به گزارش افکارنیوز ، محسن بیات درباره تساوی ۲ بر ۲ صبا مقابل مس کرمان در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: در نیمه اول خوب بازی نکردیم و باز هم در دقایق آخر گل خوردیم. امیدوارم بدشانسی دست از سر صبا بردارد چون ۴ دیدار است که در دقایق آخر گل می خوریم.

وی با انتقاد از احمد صالحی داور این دیدار، عنوان کرد: در ۱۳ سالی که در لیگ برتر بازی می کنم ندیده بودم داوری ۶ دقیقه وقت تلف شده برای یک دیدار بگیرد. برای یک لحظه فکر کردم بازی ایران و استرالیا است که داور ۶ دقیقه وقت تلف شده گرفته است! اعصابم از دست صالحی خُرد است چون ۶ دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم گرفت و ما هم دقیقه ۹۶ گل دریافت کردیم.

بازیکن صبا با اشاره به نتایج این تیم گفت: در چند دیدار بدشانسی آوردیم وگرنه جزو مدعیان قهرمانی قرار می گرفتیم. همیشه نمی توان نتایج را به داوری ربط دهیم و باید برنامه ای پیاده کنیم که دقایق آخر گل نخوریم. فکر می کنم در نیم فصل دوم در رتبه های بالای جدول قرار بگیریم.

بیات در مورد مشکلات مالی صبا و اینکه رضا عنایتی اعلام کرده با شرایطی که صبا دارد ممکن است در نیم فصل دوم از این تیم جدا شود، عنوان کرد: همه تیم ها مشکل مالی دارند. رضا عنایتی و چند بازیکن قرارداد حرفه ای با باشگاه بسته اند و اگر تا پایان نیم فصل اول ۵۰ درصد قرارداد خود را دریافت نکنند اتوماتیک وار قراردادشان با صبا فسخ خواهد شد.

وی ادامه داد: عنایتی همانند من از دو سال گذشته از صبا طلب دارد اما خدارا شکر دو هفته گذشته ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شد و مسئولان قول داده اند تا انتخاب استاندار جدید قم این ۲۰ درصد را به ۵۰ درصد برسانند.

بازیکن صبا در خصوص پیشنهاد استقلال به وی برای پیوستن به این تیم در نیم فصل به تسنیم گفت: با قلعه نویی مستقیم صحبت نکردم و از طرف باشگاه استقلال صحبت هایی انجام شده که در نیم فصل به این تیم بروم. با صبا قرارداد دارم و این مسئولان صبا هستند که تصمیم می گیرند به استقلال بروم یا در صبا بمانم.

بیات تصریح کرد: هر بازیکنی آرزو دارد در دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس بازی کند. دوست دارم در استقلال بازی کنم ولی همه چیز دست باشگاه صبا است. اگر استقلال خواهان من است باید با باشگاه صبا صحبت کند.

وی خاطرنشان کرد: از طرف مسئولان باشگاه استقلال کسی با من صحبت نکرده است بلکه با مدیر برنامه های من صحبت هایی شده است. درست نیست بازیکنی که با باشگاهی قرارداد دارد با تیم دیگر صحبت کند.

بیات در پایان گفت: هم از استقلال و هم از ذوب آهن پیشنهاد دارم ولی امیدوارم مسئولان استقلال با باشگاه صبا توافق کنند که به استقلال بروم چون دوست دارم شاگرد قلعه نویی شوم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات