سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت که هیچ اولتیماتومی از سوی باشگاه دریافت نکرده و این شایعات اتحاد بین او و مسئولان باشگاه را بیشتر می کند.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت که هیچ اولتیماتومی از سوی باشگاه دریافت نکرده و این شایعات اتحاد بین او و مسئولان باشگاه را بیشتر می کند.

سپاهان که در چند فصل اخیر همیشه یک تیم مقتدر بوده، این فصل نتوانسته آن تیم همیشگی باشد اما زلاتکو کرانچار به قهرمان شدن تیمش در این فصل ایمان دارد.

کرانچار سرمربی سپاهان درباره شکست برابر ملوان، وضعیت تیمش، بحث اولتیماتیوم از سوی باشگاه و برخی مسائل دیگر صحبت کرد.

در خصوص دیدار با ملوان و شکست خانگی تان صحبت کنید؟

متاسفم که به دلیل اشتباهات فردی و پیش پا افتاده نتیجه را به ملوان واگذار کردیم. روی ۲ اشتباهی که منجر به پنالتی شد ۲ گل خوردیم و باخت ما فقط به دلیل اشتباهات خودمان بود. بازیکنان ما در گل زدن کمی بی دقت عمل می کنند و موقعیت ها را به راحتی از دست می دهند. اکنون تنها مشکل مان ضعیف عمل کردن بازیکنان در گلزنی است که این موضوع را با باشگاه در میان گذاشتم و قرار است در فصل نقل و انتقالات چاره ای بیندیشیم.

این روند سپاهان تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و نتایج اخیر که چندان مورد رضایت نبوده چگونه جبران می شود؟

شکست برای هیچ کس خوشایند نیست و ما هم از این نتایج خوشحال نیستیم. باید در بازی آینده و همچنین دیدار جام حذفی پیروز شویم تا زودتر به راه گذشته برگردیم.

با این نتایج از کورس قهرمانی جا ماندید و فرصت را به حریفان دادید تا فاصله شان را با شما بیشتر کنند.

آنقدر هم از کورس جا نماندیم و فاصله ما با تیم های مدعی کم است. ما در بالای جدول هستیم و اگر در بازی آخر مقابل نفت نتیجه ای مثبت بگیریم وضعیت مان در جدول بهتر خواهد شد.

برای نیم فصل دوم چه برنامه ای برای تقویت تیم دارید؟

ابتدا باید مشکل تیمی مان را که مربوط به گلزنی است حل کنیم و به همین دلیل هم شاید مهاجمانی به تیم ما اضافه شوند. اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم در نیم فصل دوم برنامه های متعدد دیگری هم داریم که می توانیم با پیاده کردن این برنامه ها و گرفتن نتایج مطلوب به صدر جدول بازگردیم. نباید اشتباهاتی که در بازی های نیم فصل اول انجام دادیم را تکرار کنیم و امتیازات را از دست بدهیم.

برای تقویت تیم حاضر هستید بازیکنان تان را با تیم های دیگر معاوضه کنید؟

به هیچ وجه نمی خواهیم بازیکنان مان را معاوضه کنیم و نیم فصل دوم هم با همین بازیکنان ادامه خواهیم داد. قصد داریم به تیم بازیکن اضافه کنیم تا تقویت شود، نه اینکه بازیکنان مان را به تیم های دیگر بدهیم.

آرش افشین اعلام کرده اگر روند نیمکت نشینی هایش ادامه داشته باشد، نیم فصل از تیم جدا می شود.

ما با آرش افشین قرارداد ۲ ساله داریم و او یک سال و نیم دیگر در تیم ما می ماند. افشین بازیکنی با قابلیت و پتانسیل بالاست و ما هم با توجه به پتانسیلش گفتیم که به سپاهان بیاید. به او اعتقاد داریم و قرار نیست بازیکنی از ما جدا شود.

اما گفته می شود افشین و یعقوب کریمی با نظر رحیمی (مدیرعامل پیشین باشگاه) به تیم آمده اند و به همین دلیل هم کمتر به آنها بازی می رسد؟

این صحبت ها حقیقت ندارد و همه بازیکنان با نظر خودم با سپاهان قرارداد بسته اند. آقای رحیمی هم مدیری خوبی بود و زحمت زیادی برای سپاهان کشید اما نه تنها افشین و کریمی بلکه تمام بازیکنان به خاطر توانایی ها و با نظر خودم به سپاهان آمدند.

به نظرتان چرا این فصل سپاهان نتوانسته تیم مقتدر چند فصل اخیر باشد. جوانگرایی در تیم تان چقدر در این موضوع تاثیرگذار بوده است؟

این فصل بازیکنان جوان زیادی را مطرح کردیم و چند بازیکن امید را به تیم آوردیم. در نقل و انتقالات هم آرش افشین و یعقوب کریمی را جذب کردیم که بازیکنان جوانی هستند. آنها پتانسیل بالایی دارند اما هنوز نتوانسته اند از تمام پتانسیل خود در سپاهان استفاده کنند. فکر می کنم باز هم باید به آنها زمان دهیم تا خود را با تیم تطابق دهند. باید با این موضوع کنار بیاییم و اگر این بازیکنان با تیم هماهنگ شوند یک تیم قدرتمند خواهیم شد.

پس از شکست برابر ملوان شایعه ای مبنی بر اینکه باشگاه به شما اولتیماتوم داده است مطرح شد. این حاشیه ها تمرکز شما را به هم نمی زند؟

باشگاه هیچ اولتیماتومی به من نداده است و من با مدیران باشگاه هماهنگ هستم به همین دلیل هم مسیر خودمان را طی می کنیم. اکنون تمرکزمان روی بازی پایانی نیم فصل با نفت تهران است و در جام حذفی هم دنبال این هستیم که شروع خوبی داشته باشیم. این شایعات ما را متحدتر می کند تا به قدرت برسیم و به راه و هدف سپاهان که موفقیت است ادامه دهیم. امیدوارم در ۲ بازی پیش رو در جام حذفی و لیگ نتیجه خوبی بگیریم اما به شرطی که مانند بازی با ملوان نباشیم. مطمئنا در نیم فصل دوم اشتباهاتمان را جبران خواهیم کرد تا بازی هایمان منتهی به پیروزی شود و سپاهان را در پایان فصل در صدر جدول ببینیم.

چقدر به قهرمانی سپاهان امید دارید؟

من با اعتقاد بسیار عمیق می گویم که اگر بتوانیم ضعف هایی که داریم را تقویت کنیم و خودمان بخواهیم می توانیم قهرمان شویم. سال گذشته پشت سر استقلال بودیم و فاصله امتیازی مان زیاد بود اما توانستیم خودمان را به قهرمانی نزدیک کنیم که البته در نهایت این فرصت را از دست دادیم. این فصل هم معتقدم با اینکه نسل سپاهان تا حدودی عوض شده اما پتانسیل قهرمان شدن داریم و فاصله امتیازی زیادی هم با صدر جدول نداریم. من نگاهم مثبت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات