مربی دروازه بان های پرسپولیس در واکنش به سکوت احمدرضا عابدزاده گفت: عابدزاده برای این کشور زحمت کشیده و گذشتن از او یعنی گذشتن از خیلی چیز ها.

به گزارش افکارنیوز ، بهزاد غلامپور در خصوص شرایط حال حاضر پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه اوضاع و احوال مان بسیار خوب است و توانستیم بازی های حساس را با پیروزی پشت سر بگذاریم. حالا مصمم هستیم تا راه آهن سورینت را هم شکست بدهیم و ۳ امتیاز باارزش این بازی را به دست بیاوریم.

وی درباره کیفیت زمین ورزشگاه تختی تهران که بازی فردای راه آهن و پرسپولیس در آن برگزار می شود، عنوان کرد: براساس تصمیم سازمان لیگ باید در ورزشگاه تختی به مصاف راه آهن برویم که میزبان این بازی است. ما باید برای راه آهن و میزبانی این تیم احترام قائل شویم و با احترام با این موضوع برخورد کنیم اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که کیفیت نامطلوب چمن ورزشگاه تختی در عملکرد ۲ تیم تاثیر منفی می گذارد.

مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نیلسون در لیگ برای این تیم بازی کند و علیرضا حقیقی در جام حذفی تاکید کرد: تصمیم گیری در اینگونه موارد بر عهده علی دایی است و او باید اظهارنظر کند اما طبق قانون دایی هر کسی که در تمرین خوب باشد در مسابقه هم به میدان می رود البته اینکه گفته می شود نیلسون و حقیقی در لیگ و جام حذفی بازی می کنند زیاد درست نیست. نیلسون فعلاً در لیگ خوب کار می کند و دیگر دروازه بانان هم زحمت می کشند.

غلامپور در مورد اینکه چه مسئله ای باعث شده پرسپولیس در ۱۳ هفته فقط ۶ گل دریافت کند، گفت: این به کار تیمی ما برمی گردد. وقتی صحبت از دفاع تیمی می شود همه بازیکنان در آن سهیم هستند. امیدوارم که گل زده ما هم بهتر شود تا آمار بهتری را خلق کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا در تمرینات پرسپولیس دروازه بان های این تیم زودتر از بقیه تمرین می کنند و دیرتر از سایرین به رختکن می روند، اظهار داشت: این پیشنهادی بود که من دادم و اتفاقاً دروازه بان ها هم از این پیشنهاد استقبال کردند. البته در تمام دنیا به این صورت است که دروازه بان ها بیشتر از دیگر بازیکنان تمرین می کنند. من وقتی سایت ها و مجلات خارجی را می خوانم می بینم که دروازه بان ها این طور تمرین می کنند.

مربی دروازه بان های پرسپولیس ادامه داد: دانیال داوری که به ایران آمده بود می گفت دروازه بان به روزی بیشتر از یک ساعت تمرین نیاز دارد، به همین خاطر ما تمرینات خود را بیشتر کردیم، چون انسان از هر چیزی می تواند نکته ای را بیاموزد. ما نیز همین رویه را دنبال می کنیم و پیگیر آن هستیم.

غلامپور در پاسخ به این سوال که «چرا اخیراً در تمرینات پرسپولیس و بازی های این تیم با دروازه بان ها کار نمی کند» ، گفت: متاسفانه در تمرین آخر قبل از بازی با پدیده که همسترینگ پایم کش آمد و به خاطر همین یک ماهی نمی توانم با تیم تمرین کنم. در این مدت دروازه بان ها باید خودشان تمرین کرده و آمادگی شان را حفظ کنند. البته دایی و باقری هم گهگاهی به دروازه بان ها سر می زنند و با آنها تمرین شوتزنی می کنند.

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد حضور مجدد احمدرضا عابدزاده در ایران و سکوت کاپیتان پیشین تیم ملی تصریح کرد: احمدرضا اسطوره فوتبال این مملکت است و باید همیشه در جایگاه خودش حضور داشته باشد که البته جایگاهش این نیست. عابدزاده برای این کشور و تیم های باشگاهی اش زحمت کشیده و گذشتن از او یعنی گذشتن از خیلی چیزها. قطعاً مسئولان و مردم باید از عابدزاده حمایت کنند تا در هر جایگاهی که دوست دارد در فوتبال ایران کار کند، این یکی از آرزوهای من است.

وی ادامه داد: احمدرضا همیشه برای من یک رفیق و البته رقیب بوده که برای او احترام خاصی قائلم. فوتبال ما به امثال عابدزاده نیاز دارد و مردم باید به او احترام بگذارند.

غلامپور درباره اینکه آیا در نیم فصل لیگ دروازه بانی از جمع پرسپولیسی ها جدا خواهد شد عنوان کرد: تمام صحبت هایی که در این مورد مطرح می شود در حد شایعه است. فعلاً تصمیمی در این خصوص گرفته نشده هرچند که هر کسی می تواند برای خودش تصمیم بگیرد. اما باید بگویم که ما روی تک تک دروازه بان های خود حساب ویژه ای باز کردیم و آنها را با یک چشم نگاه می کنیم اما قانوناً فقط یک نفر می تواند به عنوان دروازه بان برای پرسپولیس به میدان برود.

مربی دروازه بان های پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم توانایی این را دارد که به عنوان قهرمانی نیم فصل برسد گفت: اگر خدا بخواهد و بازیکنان ما خودشان باشند این کار شدنی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات