محمد نوری:

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر برخی دیدارها را از روی نیمکت تماشا کرده و مثل فصل گذشته جزو مردان اصلی نیست با ابراز رضایت از شرایطی که در جمع سرخپوشان دارد از این تیم به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام حذفی نام برد و ابراز امیدواری کرد در لیگ برتر هم همین شرایط برای تیمش ایجاد شد.

به گزارش افکارنیوز ، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر برخی دیدارها را از روی نیمکت تماشا کرده و مثل فصل گذشته جزو مردان اصلی نیست با ابراز رضایت از شرایطی که در جمع سرخپوشان دارد از این تیم به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی جام حذفی نام برد و ابراز امیدواری کرد در لیگ برتر هم همین شرایط برای تیمش ایجاد شد.

محمد نوری در مورد بازی اول تیمش در جام حذفی افزود: پدیده بازیکنان خوبی داشت و به هیچ وجه نمی خواست در تهران بازنده باشد اما ما با ارائه یک بازی هدفمند توانستیم نتیجه خوبی در اولین بازی ثبت کنیم و امیدوارم در ادامه هم همین روند را ادامه بدهیم.

وی ادامه داد: قرعه سختی به نام پرسپولیس خورده بود اما ما باید همانند لیگ در جام حذفی هم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم لیگ سیزدهم را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

کایپتان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت: نام پرسپولیس همیشه جزو گزینه های قهرمانی است و این وظیفه ما بازیکنان است که آن را عملی کنیم. هم کادر فنی و مدیریتی و کنار آن بازیکنان و هواداران به دنبال قهرمانی هستند و خوشبختانه هم در لیگ برتر و هم جام حذفی شرایط مناسبی داریم.

نوری در مورد دلیل نیمکت نشینی هایش در این فصل گفت: علی دایی در این مورد تصمیم گیرنده است و هر کس به زمین برود تمام تلاشش را می کند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد. از عملکردم در دو بازی گذشته پرسپولیس راضی هستم و تلاشم را برای جلب رضایت بیشتر کادر فنی افزایش می دهم.

" شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال محمد نوری به استقلال در نیم فصل دوم شنیده می شود" کاپیتان پرسپولیس ضمن تکذیب این خبر گفت: چنین چیزی به هیچ عنوان صحت ندارد و هیچ وقت مقصدم استقلال نخواهد بود.

وی افزود: یکی از افتخاراتم کاپیتانی در تیم پرسپولیس است و همیشه از خدا خواسته ام بتوانم طوری کار کنم که همه از من راضی باشند. هیچ وقت این افتخار بزرگ را فراموش نخواهم کرد و صحبتی از انتقالم به استقلال وجود نداشته و نخواهد داشت.

نوری در پایان گفت: از همه هواداران درخواست می کنم مانند همیشه حمایت خود را نسبت به پرسپولیس داشته باشند و مطمئن باشند هر وقت حضورشان را در کنارمان احساس کردیم انگیزه و قدرت مان برای شکست حریفان چند برابر شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات