سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حکم سریع کمیته انضباطی مبنی بر محروم کردن پریرا باعث ضربه خوردن ما در بازی با استقلال شد.

به کزارش افکارنیوز ، حسین ابن قاسم با اشاره به دیدار استقلال و فولاد عنوان کرد: ما در این دیدار خیلی خوب بازی کردیم اما متاسفانه تیرهای دروازه هم بازیکنان استقلال شده بودند و مانع ورود توپ به دروازه شدند.

وی ادامه داد: بازیکنان فولاد با وجود جوانی، بازی خوبی را برابر استقلال به نمایش گذاشتند اما روی بی تجربگی یک پنالتی دادیم و در ادامه نیز بازی را واگذار کردیم. بچه های ما خوب بازی کردند و نمایش شان قابل تحسین بود.

سرپرست تیم فولاد با بیان اینکه غیبت پریرا و نبود یک تمام کننده در باخت این تیم به استقلال تاثیر گذار بود، گفت: غیبت پریرا هم روی تیم تاثیر گذاشته بود و هم روی نتیجه تاثیر گذاشت. با احترام به کمیته انضباطی آنها خیلی زود علیه بازیکن ما حکم صادر کردند و آرزوی مان این است برای دیگر تیم ها نیز به این سرعت حکم صادر شود. ما از غیبت پریرا خیلی ضربه خوردیم و نبود او عامل اصلی شکست ما برابر استقلال بود.

ابن قاسم اضافه کرد: اینکه بازیکن ما از سوی کمیته انضباطی محروم شده برای مان قابل قبول است و به حکم احترام می گذاریم اما اینکه قبل از بازی با استقلال و به این سرعت حکم اعلام شود جای تعجب دارد. پیش از این به خاطر ندارم کمیته انضباطی به این سرعت عمل کرده باشد و قبلا اعلام رای بیشتر پرونده ها از ۲ هفته تا ۲ ماه طول کشیده بود. باید به ما هم یک هفته زمان می دادند. فکر کنم این سریع ترین رای کمیته انضباطی بود و ما از آنها می خواهیم از این به بعد فرقی میان تیم ها نباشد و با همین سرعت باقی حکم ها را هم اعلام کنند.

وی با اشاره به اتفاقات بازی فولاد و تراکتورسازی افزود: فکر می کنم جنجالی که در تبریز به پا شد فراتر از اتفاقات بازی پرسپولیس و صبا در قم بود و در بازی ما گزارشگر بازی همه چیز را تحت الشعاع قرار داد. تبریزی ها با جنجالی که علیه بازیکن ما به پا کردند باعث محرومیت او شدند و پریرا کار خاصی نکرده بود که این همه جنجال شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات