مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت های امیر عابدینی که بعد از شکست داماش موضع گیری تندی علیه وی انجام داده بود گفت: آقای عابدینی که ادعا می کند مدیر فوتبالی است می خواست با سحر و جادو پرسپولیس را شکست بدهد تا برای خودش کسب آبرو کند و در جنگی که با مالک داماش داشت برنده شود.

محمد رویانیان که تیمش روز شنبه با پیروزی برابر داماش گیلان به فینال بیست و ششمین دوره رقابت های جام حذفی راه پیدا کرد پس از آنکه امیر عابدینی صبح روز یکشنبه در گفتگو با مهر انتقادات تندی را علیه وی مطرح کرد، پاسخ اظهارات وی را داد. محمد رویانیان در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد که هدفش قهرمان کردن پرسپولیس در جام حذفی است و تمام تلاشش را در این راه به کار خواهد بست.

هنوز هم روی حرفم هستم
محمد رویانیان در ابتدای گفتگویش با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه هنوز هم روی حرفش هست گفت: هنوز هم می گویم که عابدینی مدیرعامل داماش نیست و منصوب هیات مدیره است که آقای قویدل مالک این باشگاه است. در پاسخ به اظهارات ایشان هم باید بگویم که عاشق قویدل نیستم بلکه از قبل با وی کار کرده ام.

انتظار کارهای ناجوانمردانه نداریم
وی ادامه داد: از آقای عابدینی که یک مدیر فوتبالی است و ادعا می کند در این فوتبال بوده انتظار کارهای جوانمردانه داریم نه اینکه بخواهد با کارهای ناجوانمردانه و برنامه های از پیش تعیین شده به فکر لطمه زدن به فوتبال و فرهنگ فوتبالی باشد. انتظار ما این است که جوانمردانه بازی کنند نه اینکه به هر ابزار متوسل شوند تا علیه حریفانشان سنگ اندازی کنند. این فوتبال به چه دردی می خورد. ما باید الگوی جوانان باشیم نه اینکه ناجوانمردی را در جامعه گسترش دهیم.

اتفاقات پشت پرده رشت گفتنی نیست
محمد رویانیان در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر تاکید کرد: ما ۴۸ ساعت در رشت بودیم که به خاطر اتفاقاتی که افتاد و حاشیه هایی که درست کردند مجبور شدیم دوبار هتل مان را عوض کنیم. این کجای معرفت است. معرفت این است که آقایان برخی ها را بفرستند جلوی هتل پرسپولیس و تا صبح با ماشین هایشان بوق بزنند تا بازیکنان نتوانند بخوابند. اتفاقاتی که در این ۴۸ ساعت افتاد گفتنی نیست. شعارهایی که علیه ما دادند خودجش نبود. من مطمئنم که یکی به آنها خط داده بودند. افرادی را فرستادند که با چاقو و سنگ و چماق به جان هواداران ما افتادند. اینها کجای اخلاق جوانمردانه است.

این اتفاقات و مسائل پشت پرده برای ما قابل هضم نیست. چرا باید در ورزشگاه به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توهین کنند. یعنی برای آقای عابدینی فوتبال اینقدر اهمیت دارد که اخلاق را ببازد و از هیچ تلاشی برای پیروز شدن فرونگذارد. ای کاش ما همه چیز را ببازیم اما فوتبال را نبازیم. ولی آقای عابدینی هم فوتبال را باخت و هم اخلاق را. چرا باید کاری کنند که به شخصیت مدیرعامل پرسپولیس توهین شود؟ چرا باید به هواداران پرسپولیس بی احترامی کنند؟ اینها شیطنت است.

مگر صاحب پرسپولیس هستی؟
مدیرعامل پرسپولیس در ادامه انتقاداتش به اظهارات عابدینی گفت: مگر شما صاحب پرسپولیس هستید که اینقدر در مورد این باشگاه اظهار نظر می کنی؟ شما چکاره هستی که این همه اظهار نظر می کنی؟ چرا اطلاعیه می دهی؟ چرا با پرسپولیس مشکل دارید؟ مگر این باشگاه مال شماست که دست از سرش برنمی دارید؟ شما چکاره این فوتبال هستی که در مورد همه چیز حرف می زنید؟ به چه حقی این همه علیه پرسپولیس جوسازی کردید. مگر فوتبال بزرگتر از شما ندارد که این همه حرف می زنید؟ قطعا از شما آدم های بزرگتر دارد؟ مگر داماش چند بار قهرمان شده که این همه ادعا دارید؟

گفته بودند علیه من شعار بدهند
مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه مطمئن است یکی خط داده تا علیه او در ورزشگاه شعار بدهند به خبرنگار مهر گفت: من یک پلیس هیتم و صدرصد یقین دارم که شعاری که در ورزشگاه دادند خط داده شده بود. آقای عابدینی چرا از نیت پاک جوانان رشتی برای رسیدن به منافع شخصی ات سوء استفاده می کنی؟ تا کی می خواهی به این بداخلاقی هایت ادامه بدهی؟ اگر فوتبال همین است که دیگر باید فاتحه اش را خواند.

خودش آدم جناح های سیاسی است
محمد رویانیان در پاسخ به این اظهار نظر عابدینی که گفته بود رویانیان وابسته به عباسی است گفت: من به هیچ فرد و دولتی وابسته نیستم. این خود عابدینی است که به جناح های سیاسی قبلی وابسته بوده. ایشان آدم سیاسی و وابسته ای است نه من. من بارها گفته ام که سرباز این وطن هستم و به هیچ فرد یا گروهی هم وابسته نیستم. ایشان چطور می گوید من به عباسی وابسته هستم در حالی که رای من و عابدینی در مجمع علی کفاشیان بود و هر دو موضع مان یکی بود؟ اینها حاشیه سازی است.

می خواست با سحر و جادو پرسپولیس را ببرد
وی در ادامه پاسخش به مدیرعامل داماش گفت: ناراحتی ایشان این است که نتوانست پرسپولیس را ببرد. عابدینی برنامه ریزی کرده بود که پرسپولیس را ببرد تا بعد از دو ماه جنگ و دعوا با مالک باشگاه داماش برای خودش آبرویی دست و پا کند. اما با همه ادعا و تجربه ای که دارد نتوانست پرسپولیس را ببرد. او تمام سحر و جادویش را هم به کار گرفت تا پرسپولیس را ببرد اما نتوانست. او می خواست با همه ازارش پرسپولیس را ببرد اما هم فوتبال را باخت و هم اخلاق را.

مراجع قضایی رسیدگی کنند
محمد رویانیان در ادامه گفتگویش  خاطرنشان کرد: از مراجع قضایی می خواهم که اتفاقات رشت و توهین هایی که به هواداران و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد رسیدگی کنند. اتفاقاتی که در رشت افتاد طبیعی نبود. متاسفانه از نیت پاک مردم رشت سوء استفاده کردند و هر کاری خواستند کردند تا پیروز شوند اما نتوانستند به اهدافشان برسند و حالا چون از این شکست ناراحت هستند دنبال حاشیه سازی برای پرسپولیس می روند.

به سن تو برسم توبه می کنم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اظهار نظر عابدینی که گفته بود بگذار رویانیان به ۶۴ سالگی برسد ببینیم آبرو و عزتی برایش می ماند، گفت: مطمئن باشید من قبل از اینکه به سن ایشان برسم می روم یک گوشه ای می نشین به درگاه خدا توجه می کنم که آدم بشوم. ایشان یک پایش لب گور است بعد می آید ادای جوانها را درمی آورد و جنجال می کند. مطمئن باشید من به سن ایشان برسم فقط دعا می کنم که آدم بشوم و خدا از سر تقصیراتم بگذرد.

نمی خواهد فرد دیگری در پرسپولیس موفق شود
رویانیان ادامه داد: آقای عابدینی شما که قدرت این را دارد که شعار دادن علیه من را متوقف کنند چطور قبلش از قدرت تان استفاده نکردید و به هوادارانتان نگفتید علیه ما شعار ندهند. پس شما قدرتش را داشتید اما نخواستید این کار را بکنید. شما به خاطر موفقیتی که در پرسپولیس داشتید می خواهید موقعیت مدیران دیگر را خراب کنید تا کارنامه تان دست نخورده بماند و کسی با پرسپولیس موفق نشود. به همین خاطر فقط دارید حاشیه سازی می کنید. شما چکاره اید که این همه در مورد پرسپولیس حرف می زنید. مگر پرسپولیس ارث پدر شماست؟

می خواستم شما را بیاورم که دشمنی را کنار بگذاری!
مدیرعامل پرسپولیس در بخش پایانی گفتگویش با خبرنگار مهر در مورد پیشنهادش به عابدینی برای حضور در پرسپولیس گفت: بله من به ایشان پیشنهاد دادم که بیاید پرسپولیس. چون یک سال و نیم ایشان را می شناختم و می دانستم اگر بیاید دست از حاشیه سازی ها برمی دارد. می خواستم بیاورمش پرسپولیس تا دست از دشمنی بردارد و اینقدر علیه ما حاشیه سازی نکند و نخواهد پرسپولیس را به حاشیه ببرد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات