سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به بازی فردا برابر راه آهن در ورزشگاه تختی تهران می گوید تیمش فردا به دنبال نخستین برد خارج از خانه است.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر راه آهن در هفته ی چهاردهم لیگ برتر اظهار کرد: بدون شک بازی فردا حساسیت خاصی برای هر دو تیم دارد. ما دوست داریم که با پیروزی در این بازی به صدر جدول برسیم؛ چیزی که خواسته ی تمام هواداران ماست. از آن طرف راه آهن هم با توجه به جایگاه خود در جدول به دنبال بهبود وضعیت خود است.

او در ادامه گفت: بازی کردن در ورزشگاه تختی با توجه به زمینی که دارد خیلی سخت است اما سعی می کنیم فردا اولین برد خارج از خانه را به دست بیاوریم. من راه آهن را تیم خودم می دانم. دو سال در این تیم زحمت کشیدم. با بازیکنان و مسوولان این تیم همکار بودم و بیشتر آنها دوستان خودم هستند و امیدوارم بغیر از بازی فردا، در سایر دیدارهای خود نتایج خوبی بگیرد.

دایی در پاسخ به این سوال که بحث های چند هفته ی گذشته میان او و رئیسی کیا مدیرعامل راه آهن چه تاثیری در این بازی خواهد داشت، گفت: این مسائل به هیچ عنوان تاثیری ندارد. من در سال هایی که در راه آهن بودم دوستان خوبی پیدا کردم و از بین مدیران و مالکین راه آهن با افرادی دوست هستم که این دوستی هم چنان ادامه دارد.

دایی افزود: متاسفانه مسائلی که پیش آمد در اثر عدم آگاهی رئیسی کیا بود وگرنه ما هیچ مشکلی نداریم. دو سال در راه آهن کار کردم و بهترین نتایج این تیم را در تاریخ لیگ برتر به دست آوردیم. من همیشه حقایق را می گویم و به دنبال اثبات حق هستم، نه چیز دیگری. فردا هم به دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم و هر تیمی بهتر باشد بازی را می برد.

سرمربی پرسپولیس درباره ی احتمال تغییر مجدد در ترکیب این تیم نسبت به بازی قبل گفت: ما در هر بازی تیم خود را بر اساس تاکتیکمان و همین طور شیوه بازی حریف ارنج می کنیم. در بازی قبل فرصت داشتیم بتوانیم از بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند استفاده کنیم. به همه ی نیروها احتیاج داریم و سعی می کنیم به بهترین نحو از آنها استفاده کنیم.

علی دایی درباره ی شعارهایی که روز گذشته در بازی استقلال و فولاد علیه او سر داده شد و هم چنین حمایت قلعه نویی از خود گفت: قلعه نویی لطف داشته اما باید ببینیم تصمیم کمیته انضباطی درباره ی این اتفاقات چه خواهد بود. ما را که عین آب خوردن قلع و قمع کردند. باید منتظر ماند و دید تصمیم کمیته انضباطی به چه نحوی است و می شود از این تصمیم گیری به این نتیجه رسید که چه کارهایی دارد انجام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات