در حاشیه تمرین استقلال رخ داد؛

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب سرمربی و هفت بازیکن دیگر این تیم برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری مقابل فولاد خوزستان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در کمپ زنده یاد حجازی تمرینات خود را پیگیری کرد.


* امیر قلعه نویی در تمرین امروز آبی پوشان غایب بود ضمن آنکه فرهاد مجیدی، هاشم بیک زاده، امیرحسین صادقی و آرش برهانی دیگر غایبان تمرین امروز را تشکیل می دادند. برهانی برای انجام امور شخصی طبق هماهنگی با قلعه نویی راهی دبی شده است و مجیدی نیز با اجازه در تمرین شرکت نکرده بود. حیدری، قاضی و عمران زاده نیز زیر نظر کادر پزشکی باشگاه استقلال در حال تمرین کردن هستند.


* مهدی رحمتی پس از دقایقی تمرین بر روی نیمکت کنار زمین نشست. جواد نکونام هم که با گرمکن در کمپ حضور یافته بود، به رحمتی ملحق شد و این دو با هم گفتگو کردند.


* جواد نکونام امروز لنگ لنگان در تمرین استقلال شرکت کرد و پس از گفتگو با دکتر ستوده ورزشگاه را ترک کرد. قبل از شروع تمرین امروز نیز نکونام برای دقایقی با مجید صالح به گفتگو پرداخت.


* با توجه به برگزاری بازی بارسلونا و رئال بازیکنان در مورد این مسابقه که امشب برگزار می شود صحبت می کردند. اکثر حاضران نیز درباره بازی ال کلاسیکو صحبت می کردند و کری می خواندند.


* گوران لاوره که در این مدت تنها ۲۰ دقیقه برای استقلال مقابل فجر سپاسی و ۴ دقیقه مقابل بوریرام تایلند به میدان رفته است، در گفتگو با برخی از خبرنگاران از برخی رسانه ها که خبر زدن پیراهنش به زمین را منتشر کرده بود گله مند بود و از اینکه قلعه نویی از وی ناراحت شده بود، اظهار نارضایتی می کرد. وی در این باره اظهار داشت: «من اصلا پیراهنم را بر زمین نزدم و استقلال را دوست دارم. » لاوره سپس در جمع خبرنگاران بر پیراهنش بوسه زد.


* میرشاد ماجدی سرپرست استقلال با دیدن برخی لیدرهای استقلال از آنها بابت شعار هواداران استقلال علیه علی دایی سرمربی پرسپولیس در دیدار مقابل فولاد خوزستان به شدت انتقاد کرد. ماجدی خطاب به این افراد گفت که بارها به آنها تاکید شده بود علیه دایی شعار سر ندهند ولی آنها از این کار سر باز زدند. لیدرهای استقلال عنوان کردند که در این ماجرا بی تقصیر بوده اند ولی ماجدی به آنها گفت که باید بیشتر دقت کنند تا مانع سر دادن این گونه شعارها در ورزشگاه شوند. همچنین منصور پورحیدری مدیرفنی استقلال نیز از این مساله ناراحت بود.


* لاوره همچنین نزد مربیان استقلال رفت و با نشان دادن لباس استقلال به آنها اعتراض کرد. وی از کیفیت گرمکن هایی که در اختیارش گذاشته شده بود ناراضی بود و با سرپرست و کادر فنی آبی پوشان گفتگو کرد.


* آندرانیک تیموریان که گل دوم استقلال مقابل فولاد را به ثمر رسانده بود با تبریک همبازیانش به خاطر به ثمر رساندن این گل مواجه شد.


* منصور پورحیدری و میرشاد ماجدی نیز دیگر حاضران تمرین امروز استقلال بودند. افشین حاجی پور بازیکن دهه ۸۰ تیم استقلال دیگر تماشاگر امروز آبی پوشان بود.


* هواداران استقلال که تعدادشان کمتر از ۲۰ نفر بود امروز در هوای ابری نظاره گر کارهای تاکتیکی آبی پوشان بودند. تعدادی از آنها که از استان بوشهر و شهرستان برازجان به تهران آمده بودند روی یک پرچم نسبتا بزرگ نوشته بودند استقلال دوست داریم.


* استقلالی ها در هوای سرد تهران با پیراهن آستین کوتاه تمرین کردند و همین مساله باعث شد سرپرست استقلال در تماس با شرکت تولیدی پوشاک آبی ها از آنها بخواهد سریع تر البسه زمستانی را تحویل دهند.
تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً برای دیدار مقابل مس کرمان پیگیری خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات