سید جلال حسینی ابتدا در خصوص وضعیت پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش بچه ها و یک اراده خوب با نتیجه قابل قبولی موفق شدیم پدیده را که تیم کوچکی نبود و قطعا با این بازیکنان بیشتر از آن خواهید شنید شکست دهیم.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال حسینی ابتدا در خصوص وضعیت پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش بچه ها و یک اراده خوب با نتیجه قابل قبولی موفق شدیم پدیده را که تیم کوچکی نبود و قطعا با این بازیکنان بیشتر از آن خواهید شنید شکست دهیم.

وی افزود: بازی خیلی سختی بود و به نظرم فشار زیادی را به ساق های بازیکنان وارد کرد اما خیلی خوب توانستیم از این بازی با تجربه ای که داشتیم استفاده کنیم و یک استارت بسیار خوبی در جام حذفی بزنیم. ما در جام حذفی هم قطعا مانند پارسال مدعی هستیم اما شرایط با پارسال کمی فرق دارد چون می خواهیم فینال را هم برنده باشیم.

وی در مورد بازی با راه آهن نیز گفت: هر روز که جلو می رویم کارمان سخت تر می شود. بازی مقابل پدیده تمام شد و حالا باید مقابل تیمی بازی کنیم که مربی آن سال ها است که خود را در این فوتبال ثابت کرده.

وی افزود: راه آهن تیم بسیار خوبی است و در چند سال گذشته نیز نتایج خوبی گرفته. از طرف دیگر ابراهیم زاده نیز فوتبال ایران و بازیکنانش را بسیار خوب می شناسد و به همین دلیل شاید این بازی کمی با بازی های دیگر فرق داشته باشد اما ما هم سه امتیاز را در روزی می خواهیم که راه آهن به نتایج خوبی نرسیده و می خواهد مقابل ما با انگیزه زیاد خودش را ثابت کند.

حسینی تاکید کرد: تنها مشکل ما و شاید دو تیم زمین تختی است، البته برای ما فرقی ندارد اما واقعا این زمین شرایط بازی کیفیت بالا را ندارد. البته خیلی زحمت کشیده اند اما در این زمینه همه باید زیر توپ بزنند و به همین دلیل نباید دنبال فوتبال زیبا باشیم. ما متاسفانه در همین زمین مقابل نفت بازی کردیم و وقتی که گفتیم شرایط خوب نیست همه گفتند بهانه می گیریم.

وی تاکید کرد: اما استقلال هم در همان زمین بازی کرد و دیدید آنها هم نظر ما را داشتند و حرف های ما را تاکید کردند. پس دنبال بهانه و این حرف ها نبودیم. ای کاش بازی در آزادی برگزار می شد تا هم هواداران فوتبال زیبایی می دیدند و هم در آن شرایط وضعیت تختی قرار نمی گرفتیم. همانطور که می دانید دایی گفته روی زمین صاف هیچ تیمی حریف پرسپولیس نیست که به حرفهای دایی هرگز نباید شک کنید.

مدافع قرمز پوشان تاکید کرد: البته این موضوع را هم باید بدانیم که بازیکنان ما با توجه به اینکه ۱۲۰ دقیقه در بازی قبلی به میدان رفتند ساق هایشان خسته است ولی خوب ریکاوری کردند. امیدوارم در این دیدار که یکی از حساس ترین دیدار های ما برای حضور در صدر جدول است هیچ مشکلی نداشته باشیم و با تمام توان وارد زمین شویم.

حسینی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص سکوت کمیته انضباطی درباره خودش گفت: حرفی در این باره ندارم. من حرفم را قبلا زده ام و الان هم با تمام تمرکز م صد در صد آماده بازی با راه آهن هستم. ما به این برد بیشتر از هر چیزی نیاز داریم. آنها در چند وقت اخیر خوب نبودند و این کار ما را سخت می کند پس اجازه نداریم به چیز دیگری فکر کنیم. فقط امیدوارم تختی یا آزادی فرقی ندارد هواداران ما بیایند تا انشاءالله برای حضور در صدر جدول آنها را کنار خودمان داشته باشیم. خوشبختانه خیلی از مسائل هم این هفته به نفع ما بوده و باید از اشتباهات تیم های دیگر بهترین استفاده ها را داشته باشیم. البته من از هواداران می خواهم فقط در ورزشگاه تیم خودشان را تشویق کنند تا انشاءالله پرسپولیس بتواند به هدفش برسد و به هیچ تیم و هیچ کسی کاری نداشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات