مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «پرسپولیس شایستگی صدر جدول را دارد و امیدوارم در این جایگاه بمانیم. »

به گزارش افکارنیوز :
* خلعتبری: پرسپولیس لیاقت صدر را دارد ؛ خوشحالم که گل ۳ امتیازی زدم
محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل راه آهن، اظهار داشت: «ما شایستگی رسیدن به صدر جدول را داشتیم تمام بازیکنان، کادر فنی، مدیران باشگاه تلاش می کنند تا بتوانیم در صدر جدول بمانیم امیدوارم تا پایان فصل بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم. »


وی در مورد کیفیت زمین تختی تصریح کرد: «به هیچ عنوان کیفیت مطلوبی نداشت خوشحالم در این زمین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. »


مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه آیا بازی کردن در این زمین ها خوب است تصریح کرد: «به هر حال تیم هایی مثل سایپا، راه آهن و نفت می خواهند از میزبانی خود استفاده کنند اگر زمین کیفیت لازم را داشته باشد مشکلی ندارد. »


وی در مورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن میدان یادآور شد: «این انتخاب کارشناسان بود همه بازیکنان تلاش کردند و کارشناسان من را انتخاب کردند. »


خلعتبری درباره گلی که داز ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، گفت: «خدا را شکر توانستیم گل سه امتیازی به ثمر برسانم کیفیت زمین نامناسب بود و خوشحالم که روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. من در سال گذشته در دیدار با داماش هم از روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدم و دو سه بار به تیرک دروازه زده بودم. »


مهاجم پرسپولیس درباره قضاوت داور گفت: «حاجی پور داور خوبی بود حالا در چند صحنه داور تحت فشار قرار می گیرد و برخی بازیکنان هم اعتراض می کنند. »


وی درباره نبود علی دایی گفت: «تمام تلاش خود را انجام می دادیم که در نبود دایی بتوانیم پیروز شویم، در بازی های آینده او در کنار زمین خواهد بود و مشکلی وجود ندارد. »* نیلسون: صدر مبارک
نیلسون کوریا عنوان کرد: «بازی خوبی بود. به سه امتیاز رسیدیم و از این نتیجه خوشحالیم. »


وی ادامه داد: «بازی سختی را پشت سرگذاشتیم. فکر نمی کردیم تیم حریف در دقایق پایانی این قدر فشار بیاورد. توانستیم به خوبی از گلی که زدیم دفاع کنیم و به صدر برسیم. صدرنشینی را به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم به این روند ادامه بدهیم. »


* نوری: دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود
محمد نوری عنوان کرد: «برای رسیدن به این سه امتیاز زحمت زیادی کشیدیم مستحق این پیروزی بودیم و خوشحالم که توانستیم آن را کسب کنیم. »


وی ادامه داد: «در این زمین بهتر از این نمی شد بازی کنیم. باران باریده بود و شرایط زمین هم خودتان دیدید که چگونه بود اما واقعا این برد لذت دیگری داشت و خیلی شیرین بود. امیدوارم با یک برد دیگر نیم فصل را به پایان برسانیم. »


این بازیکن تصریح کرد: «راه آهن با انگیزه وارد میدان شده بود اما در مقابل هواداران که در این هوا به ورزشگاه آمده بودند ما توانستیم به برترین برسیم. کسب پیروزی در این دیدار که ۶ امتیازی بود لذت بخش بود. دلمان برای صدر جدول تنگ شده بود که خوشحالم به این جایگاه رسیدیم اما این پایان کار ما نیست و امیدوارم تا پایان فصل این روند ادامه داشته باشد. »


محمد نوری ادامه داد: «پس از مدت ها صدرنشینی در لیگ برتر لذت خاصی داشت. در این بازی نشان دادیم که هم در لیگ هم در جام حذفی می توانیم مدعی باشیم، باید صدرنشین بمانیم رسیدن به صدر جدول سخت اما نگه داشتن آن سخت تر است. »


وی در خصوص کیفیت زمین بازی و اعتراض ها به آن گفت: «زمین بازی افتضاح بود نمی دانم کارشناسان چه چیز آن را تأیید کرده اند. پرسپولیس روی زمین بازی می کند و تماشاگران هم از ما توقع دارند اما با این وضعیت کارمان به مشکل می خورد. »


هافبک پرسپولیس گفت: «به نظر من اگر تیمی ادعای میزبانی می کند ابتدا باید زمینش درست باشد. »


وی در خصوص سه اخطاره شدنش هم گفت: «فکر نمی کنم اخطار داور درست بوده باشد. »


* حقیقی: برای صدرنشینی خوشحالیم
رضا حقیقی اظهار داشت: «خوشحالم که این بازی را بردیم و توانستیم پس از مدت ها صدرنشین لیگ برتر شویم. »


وی ادامه داد: «فقط باید برای برد و صدرنشینی خوشحال باشیم چون بازی در زمین تختی هیچ کیفیتی ندارد. اگر دوربین ها زوم کرده باشند متوجه خواهید شد که همه جای زمین تکه تکه است. »


وی در پاسخ به این سؤال که آقای تاج گفته است پیش از بازی زمین را ترمیم کردیم، گفت: «قبل از بازی چه بوده است که با درست کردنش اینگونه است. این بازی هیچ چیز خاصی نداشت. »


* حسینی: خواهش می کنم در ورزشگاه تختی بازی نگذارید
سیدجلال حسینی گفت: «خدا را شکر که بردیم و صدرنشین شدیم ما مستحق این پیروزی بودیم. راه آهن تیم کوچکی نیست اما توانستیم از موقعیت خودمان نهایت استفاده را ببریم و به صدر جدول صعود کنیم. »


وی با اشاره به شرایط ناهموار زمین تختی گفت: «از مسئولان یک خواهش دارم اینکه در این زمین ناهموار بازی برگزار نکنند در وسط بازی یک تکه چمن در می آید و حالت بدی به وجود می آید امیدوارم تا قبل از آنکه بازیکنی در این زمین به شدت آسیب ببیند برگزاری بازی در ورزشگاه تختی را لغو کنند نه آنکه زمانی فردی مصدوم شد. »


* صادقیان: امیدوارم صدرنشینی را حفظ کنیم
پیام صادقیان گفت: «بازی خیلی خوبی انجام دادیم آن هم در زمینی که همه چیز بود جز زمین فوتبال ما توانستیم یک بر صفر راه آهنی را شکست دهیم که چند لایه دفاع می کرد و خوشبختانه پیروز شدیم و به صدر جدول آمدیم امیدوارم بتوانیم صدرنشینی را حفظ کنیم. »


وی زمین ورزشگاه تختی را بسیار نامناسب دانست و گفت: «این زمین در یک کلام افتضاح بود افتضاح. »


* عالیشاه: مسابقات محلات هم نباید در این زمین برگزار شود
امید عالیشاه گفت: «هر تیمی مقابل ما بازی می کند انرژی اش ۳ برابر می شود اما ما مستحق برد بودیم و باید بیش از یک گل می زدیم با این حال خدا را شکر که بعد از ۱۱۰ هفته صدرنشین شدیم و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. »


وی با انتقاد از زمین ورزشگاه تختی گفت: «این زمین آنقدر ناهموار است که حتی بازی محلات هم نباید در آن برگزار شود چه برسد به لیگ برتر. »


* سیدصالحی: خدا را شکر که سالم از میدان بیرون آمدیم!
سید مهدی سیدصالحی اظهار داشت: «امیدوارم که بتوانیم همین روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و صدر جدول را حفظ کنیم. »


وی درباره کیفیت زمین ورزشگاه تختی تصریح کرد: «زمین که افتضاح بود، واقعا احتمال مصدومیت هر یک از بازیکنان وجود داشت، همچنین امکان داشت که هر بازیکن یا گلر اشتباه کند، خدا را شکر که سالم از میدان بیرون آمدیم. »


مهاجم پرسپولیس تأکید کرد: «به این سه امتیاز نیاز داشتیم و لطف و عنایت خداوند شامل حال ما شد، حالا در این دیدار قسمت نبود که من گل بزنم، روزی را خدا می دهد و عنایت خداوند شامل حال ما شد. »
این بازیکن در مورد اینکه آیا در تونل با عالیشاه درگیر شده، گفت: «مشکل خاصی نبود هیچ مسئله ای به وجود نیامد. »


* غلامپور: به صدرنشین در هفته چهاردهم جام نمی دهند ؛ این صدرنشینی روحیه تیم را خوب کرد
بهزاد غلامپور گفت: «اگر چه به صدرنشینی در هفته چهاردهم جام نمی دهند اما این صدرنشینی برای روحیه تیم بسیار خوب است و به تیم روحیه داد. امیدوارم در پایان فصل بتوانیم موفق شویم و جام قهرمانی بگیریم. »


وی در مورد وضعیت دروزاه بان های پرسپولیس گفت: «۴ دروازه بان خوب داریم، نیلسون آماده، حقیقی ملی پوش، عابدزاده و محمدی همگی دروازه بان های خوبی هستند و این علی دایی است که تصمیم می گیرد چه کسی درون دروازه قرار بگیرد. همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات