هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مس تیمی است که نتایج خوبی نگرفته اما ما نباید فریب این نتایج را بخوریم و باید تمام فکر و ذکرمان را روی پیروزی بگذاریم.

به گزارش افکارنیوز ، احمد جمشیدیان درباره وضعیت جسمانی اش اظهار داشت: خداراشکر مشکل مصدومیتم برطرف شده است اما یک مقدار زمان می برد که دوباره به شرایط ایده آل گذشته برگردم. برای بازی قبلی نیز مشکلی نداشتم اما چون نتیجه به نفع ما بود، به زمین نرفتم. مشکلی برای بازی با مس کرمان ندارم و می توانم مقابل این تیم بازی کنم.

وی درباره شرایط استقلال خاطرنشان کرد: تیم ما بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا نیاز به یک ریکاوری روحی داشت تا در لیگ بتواند نتایج خوبی بگیرد. خوشبختانه این مساله انجام شد و تعطیلی که در لیگ به وجود آمد باعث شد بچه های به خوبی با هم هماهنگ تر شوند. ما از دو بازی گذشته ۴ امتیاز گرفته ایم و شرایطمان بد نیست. اگر آن گل ۴۰ متری را هم کنار بگذاریم، باید بگویم خط دفاع ما در این دو بازی بسیار خوب کار کرده است و امیدوارم این روند تا پایان نیم فصل اول ادامه داشته باشد و جزو دو، سه تیم بالای جدول قرار بگیریم.

هافبک استقلال درباره دیدار با مس کرمان گفت: به هر حال بازی بسیار سختی داریم. مس تیمی است که نتایج خوبی نگرفته اما ما نباید فریب این نتایج را بخوریم و باید تمام فکر و ذکرمان را روی پیروزی بگذاریم. کارمان دشوار است اما باید برای برد هر کاری از دستمان برمی آید انجام دهیم.

جمشیدیان در پاسخ به این سوال که آیا از نیمکت نشینی در استقلال ناراحت نیست، تاکید کرد: من فقط به خاطر مصدومیت بازی نکردم. سری قبل هم وقتی برگشتم در ترکیب قرار گرفتم. شرایطم خوب است و مشکلی ندارم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا تا پایان فصل در استقلال می ماند، افزود: انشاءالله که این اتفاق می افتد. فکر نمی کنم مشکلی از این بابت وجود داشته باشد.

جمشیدیان در پایان درباره کوبیدن پیراهن استقلال به زمین توسط لاوره و در مقایسه با اتفاقی که در زمان مربیگری امیر قلعه نویی در سپاهان برای خودش رخ داد، تا کید کرد: من آن زمان پیراهن را به زمین زدم اما برنامه نود این اتفاق را بزرگ کرد و باعث شد مدتی از تیم دور بمانم. درباره لاوره هم باید بگویم من خودم این صحنه را ندیدم و خیلی از بچه ها هم ندیده اند که او این کار را انجام دهد. با این حال این مساله اهمیتی ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات