کری خوانی در برنامه پاییز ۹۲ بین لیدرهای استقلال و پرسپولیس داغ بود.

به گزارش افکارنیوز ، در برنامه پاییز ۹۲ رادیو ورزش بحث کری خوانی بین لیدرهای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داغ داغ بود. در این برنامه لیدر استقلال مهمان حضوری آنها بود و رضا شاهانی هم به عنوان یکی از پرسپولیسی های قدیمی روی خط آمد تا برای دقایقی با هجرتی (لیدر آبی ها) کل و کل کند.

این اتفاق در حالی افتاد که ابتدا هجرتی لیدر استقلالی ها درباره وضعیت این باشگاه حرف زد و البته ناخواسته خرید های زمستانی آبی ها را لو داد! او گفت: «به امید خدا اگر سه بازیکنی را که امیر خان در نظر دارد در نیم فصل جذب کنیم تیم ما فراآسیایی می شود. »


او سپس به نام این بازیکنان اشاره کرد و ادامه داد: «آرش افشین، فرشید طالبی و جاسم کرار بازیکنانی هستند که مد نظر امیر خان هستند و به امید خدا اگر مشکلی پیش نیاید در نیم فصل به استقلال می پیوندند. »

در ادامه این برنامه رضا شاهانی هم روی خط برنامه آمد تا با لیدر استقلالی ها کری بخواند. در ابتدا هجرتی گفت: «تو تک ستاره فوتبال مایی، آهای فرهاد مجیدی، تو دریایی ولی ساحل نداری آهای فرهاد مجیدی، تو کابوس تمام لنگی هایی آهای فرهاد مجیدی. » هجرتی که این شعارها را داد شاهانی هم وارد عمل شد و گفت: «این ها همان هایی هستند که در ده دقیقه سه تا گل خورده اند. » شاهانی تا این حرف را زد دوباره هجرتی گفت: «یک سهمیه تو آسیا حسرت پرسپولیسی ها. »

در ادامه سجان اکرامی یکی از مجریان برنامه از شرایط لازم برای لیدر شدن حرف زد و گفت: «قد بلند، صدای رسا، چهره ای خشن و البته قلبی سالم از شرایط لازم برای لیدر شدن است. »

او سپس از هجرتی درباره این ویژگی های سوال کرد که لیدر استقلال گفت: «قد من ۱۹۲ هست و وزنم هم ۱۲۰. در ضمن بوکس هم کار می کنم. »

هجرتی تا این حرف را زد اکرامی به شوخی گفت که ترجیح می دهد استودیو را ترک کند و عطاران برنامه را ادامه بدهد. با این حال اکرامی حرف هایش را این طور ادامه داد: «این لیدرها همان بوقچی های سابق هستند که از دوره اکبر غمخوار که یک سری مایه ها هزینه شد به عنوان لیدر معرفی شدند. »

در همین لحظه تماسی تلفتی برقرار شد و یکی از طرفداران پرسپولیس روی خط آمد و گفت: «چرا مهمانان شما همه استقلالی هستند؟ هفته های قبل بازیکنان استقلالی مهمان شما بودند و این بار هم لیدرهای استقلال. شما کاملا استقلالی هستید. »

این اظهار نظرهای طرفدار پرسپولیس کار را به جایی کشاند تا درد دل مجری برنامه هم باز شود و بگوید: «حالا که این طور شد پس ما هم باید گلایه بکنیم. وقتی مدیر عامل یک تیم می گوید که شنونده های ما فقط راننده کامیون ها هستند و این طور برخورد می کند شما هم باید به ما حق بدهید که دیگر آنها را روی خط نیاوریم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات