آرش افشین مهاجم جنوبی سپاهان در حالی فوتبالش را در این تیم ادامه می دهد که قبل از شروع فصل تصور نمی کرد در تیم زردپوش اصفهانی با این شرایط مواجه شود.

به گزارش افکارنیوز ، افشین ابتدا در پاسخ به این سوال که آیا پیش بینی می کردی در سپاهان با این وضعیت روبه رو شوی می گوید: «راستش را بخواهید فکر نمی کردم شرایط من در سپاهان اینطور شود ولی خودتان می دانید که چگونه به این تیم آمدم. من تقریبا تمرینات پیش فصل و اردوی خارج از کشور سپاهان را از دست دادم و زمانی نداشتم تا بازیکنان این تیم هماهنگ شوم. من با جدایی از فولاد و پیوستن به سپاهان در فضای جدیدی قرار گرفتم و نیاز به زمان دارم تا شرایط تغییر کند. »

افشین بعد از بازی با ملوان ساز جدایی سر داد. او در پاسخ به این سوال که آیا همچنان به طور قطع تصمیم به جدایی داری می گوید: «فکر می کنم از حرف های من طور دیگری برداشت شد. اگر قرار باشد تصمیمی گرفته شود، یک طرف ماجرا من هستم و طرف دیگر باشگاه سپاهان و هر گونه اتفاقی باید با توافق طرفین باشد. من گفتم که اگر قرار است شرایطم در سپاهان اینطور ادامه پیدا کند جدایی به نفع من و باشگاه خواهد بود و این جمله با اینکه بگویم قطعا قصد جدایی دارم فرق می کند. »

کرانچار روز گذشته با صراحت اعلام کرد که افشین در سپاهان می ماند و این در حالی است که شایعه شده بود سرمربی سپاهان و افشین با یکدیگر مشکل شخصی دارند. مهاجم سپاهان در این خصوص می گوید: «من با کرانچار مشکل شخصی ندارم و یاد گرفتم همیشه به تصمیمات سرمربی احترام بگذارم. شما دیدید که بارها روی نیمکت نشستم ولی اعتراض نکردم. مطمئن باشید اگر کرانچار به من اعتماد کند و به طور متداوم بازی کنم خودم را ثابت خواهم کرد. »

از چند هفته پیش بحث جدایی افشین در نیم فصل و حضور او در استقلال مطرح شد. این بازیکن در این خصوص می گوید: «من با استقلال و هیچ تیم دیگری مذاکره نکردم. الان بازیکن سپاهان هستم و با این تیم قرارداد دارم ضمن اینکه ترجیح می دهم تمام تمرکزم روی سپاهان باشد. در این مدت هواداران سپاهان به من لطف داشته اند و امیدوارم از شرمندگی آنها در بیایم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات