درخواست مدیرعامل مس از بازیکنان این تیم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: مظلومی نام چند بازیکن را به ما داده که برای نیم فصل جذب کنبم.

به گزارش افکارنیوز ، علی اکبر ایرانمنش با اشاره به دیدار فردای مس مقابل استقلال، اظهار داشت: استقلال تیم خوبی است و بازیکنان خوبی در این تیم بازی می کنند اما تیم ما تمرینات لازم را انجام داده و آماده رویارویی با حریف هستیم. به هر حال باید مقابل استقلال در آزادی یک بازی خوب انجام دهیم تا رضایت مردم کرمان را جلب کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس درباره رویارویی پرویز مظلومی با استقلال گفت: به هر حال روزی هم آقای قلعه نویی سرمربی مس بود و آقای مظلومی سرمربی استقلال. این رویارویی ها در فوتبال اتفاق می افتد و به نظرم هر کسی باید تمرکزش روی تیم خودش باشد. درباره رویارویی مظلومی و قلعه نویی باید از خود آنها سوال کنید اما هر مربی برای برد تیم خود تلاش می کند.

ایرانمنش عنوان کرد: بازیکنان به مسئولان باشگاه، مربیان و مردم کرمان قول داده اند که در این ۲،۳ بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل پیروز شوند و دیدید مقابل صبا هم چقدر موقعیت داشتند اما گل نشد. از آنها می خواهیم به قولی که دادند عمل کنند تا خودشان، کادر فنی و ما مقابل مردم کرمان سربلند شویم.

وی با اشاره به نتایج اخیر مس با مظلومی، افزود: در این چند بازی که یا مساوی کردیم یا باختیم و نتایج مظلومی چندان رضایت بخش نبوده اما هنوز به او ابزار نداده ایم. آقای مظلومی از ابتدا گفت که برای نتیجه گیری یکسری ابزار می خواهد و ما هم درصدد هستیم نیازهای او را برطرف کنیم. ما هم با آقای مظلومی موافقیم و با بازیکنان مدنظر او برای آمدن به مس صحبت خواهیم کرد.

مدیرعامل مس گفت: باید وضعیت بازیکنانی که آقای مظلومی می خواهد را بررسی کنیم، چرا که شرایط آزاد کردن آنها بستگی به نظر سرمربی تیم ها و مدیران باشگاه ها دارد. آقای مظلومی فقط فهرست بازیکنان را به ما داده اند و مشخص نیست تا چه حد می توانیم برای جذب این بازیکنان با باشگاه ها تعامل کنیم. به نظرم هیچ باشگاهی حاضر نیست بازیکن خوبش را آزاد کند اما باز هم چیزی معلوم نیست و باید نامه درخواست مان را به باشگاه ها بزنیم.

ایرانمنش ادامه داد: تعامل یک طرفه نمی شود و باید ما هم ببینیم در چه پست هایی بازیکن زیادی داریم تا با تیم های دیگر بازیکن معاوضه کنیم. آقای مظلومی لیست بازیکنانی که ما می توانیم آنها را آزاد یا معاوضه کنیم را ندادند و از سرپرست تیم خواستم این بازیکنان مشخص شوند.

وی در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی از چه تیم هایی مدنظر مظلومی و باشگاه مس هستند، خاطرنشان کرد: نام بازیکنان را نمی توانم بگویم، اما آقای مظلومی نام چند بازیکن از تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، راه آهن، سایپا، ذوب آهن و صبا را به ما داده که در مجموع ۳ تا ۵ بازیکن را می خواهد. باید ببینیم کدام یک از این بازیکنان را می توانیم جذب کنیم.

مدیرعامل مس درباره اینکه مظلومی گفته کارم را شروع نکرده بودم، شایعه برکناری ام را مطرح کردند، اظهار داشت: شایعات را نمی توان کاری کرد اما تا زمانی که ما به آقای مظلومی بازیکن و ابزار ندهیم نمی توانیم انتظار بیش از حد از او و تیم داشته باشیم. هر وقت تیم را کامل کردیم مظلومی هم باید جوابگوی نتایج باشد و نباید به شایعات توجهی کرد.

ایرانمنش در پایان با بیان اینکه نتایج نیم فصل اول و دیدار با استقلال هیچ تاثیری روی کار ما با مظلومی نخواهد داشت، به تسنیم گفت: وقتی مربی ای را انتخاب می کنیم پای او می ایستیم و از مظلومی حمایت خواهیم کرد. مطمئنا مظلومی هم برای حفظ آبرویش سعی می کند بهترین برنامه را برای مس بچیند تا تیم برنده باشد. انشاءالله از نیم فصل دوم تیم نتیجه خواهد گرفت و اگر آقای مظلومی هم در کادر فنی نیازی به تقویت داشته باشید برای اضافه کردن مربی بومی اقدام خواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات