شاگردان منصوریان زیر ذره بین کی روش

کی روش حتی گزارش کاملی از وضعیت این سه نفر و عملکرد آن ها در تورنمنت عمان از علیرضا منصوریان گرفته و قصد دارد آن ها تا در اردوی بعدی از آن ها دعوت کند.

گروه ورزشی - لیست تیم ملی برای بازی برابر تایلند با چند علامت سئوال بزرگ همراه بود و کارلوس کی روش در یک تصمیم عجیب چند تن از ستاره های جوان لیگ را دعوت نکرد. تصمیمی که کی روش تنها دلیل آن را حضور این بازیکنان در تیم ملی امید عنوان کرد.

به گزارش افکارنیوز ؛ همزمان با برپایی اردوی تیم ملی برای رویارویی با تیم ملی تایلند، علیرضا منصوریان هم تیم ملی امید را برای برگزاری دو بازی تدارکاتی به عمان برد و درست به همین دلیل برخی بازیکنان زیر ۲۳ سال که مدنظر کی روش بودند به تیم بزرگسالان دعوت نشدند. البته کارلوس کی روش به دستیاران خود سپرده این دسته از بازیکنان را زیرنظر داشته باشند.

از جمع بازیکنانی که همراه تیم ملی امید به عمان رفته بودند، چند چهره زیر ۲۳ سال مدنظر کارلوس کی روش هستند و سرمربی تیم ملی از دستیارانش خواسته این بازیکنان را زیرنظر بگیرند. برابر با شنیده های ما، بازیکنانی نظیر پیام صادقیان، محسن مسلمان، امید عالیشاه نفراتی هستند که کی روش از دستیاران خود درخواست اکید کرده آن ها را زیرنظر داشته باشند و وضعیت آن ها را زیر نظر بگیرند. کی روش حتی گزارش کاملی از وضعیت این سه نفر و عملکرد آن ها در تورنمنت عمان از علیرضا منصوریان گرفته و قصد دارد آن ها تا در اردوی بعدی از آن ها دعوت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات