مدافع تیم گسترش فولاد گفت: اگر من برای گسترش فولاد مؤثر نیستم می روم.

به گزارش افکارنیوز ، خالد شفیعی در خصوص شرایط این روزهای تیمش در لیگ برتر گفت: شرایط تیم که زیاد چنگی به دل نمی زند. سه باخت پشت سر هم آورده ایم و کمی روحیه بچه ها پایین آمده است. به همین دلیل امروز با بچه های تیم جلسه ای داریم تا کمی به خودمان بیاییم. تیم جوانی داریم که باید آنها را از این وضعیت خارج کنیم.

شفیعی ادامه داد: این جلسه توسط خود بازیکنان برگزار می شود و قرار است که در آن صحبت های خودمان را مطرح کنیم تا وضعیت تیم درست شود چون شرایط گسترش الان به گونه ای است که ما با یک برد می توانیم بالا برویم و با یک باخت هم می توانیم پایین بیاییم. بازی آخرمان هم در نیم فصل اول با فولاد است که بازی حساسی برای ما به حساب می آید.

مدافع تیم گسترش فولاد در خصوص انتقاداتی که رسول خطیبی از خط دفاعی این تیم داشته، هم ادامه داد: من نمی دانم در مورد آن مصاحبه چه بگویم. درست است که آقای خطیبی به صورت کلی از خط دفاعی تیم انتقاد کرده اما بازی فوتبال ۱۱ نفره است و اگر یک نفر بد باشد کل تیم به مشکل می خورد و نمی توان انتقاد از تیم را مختص به چند نفر دانست. من فکر می کنم آن مصاحبه احساسی بوده و شاید اعصاب آقای خطیبی خراب بوده که آن صحبت ها را انجام داده است.

وی ادامه داد: نظر آقای خطیبی برایم محترم است چون سرمربی ماست و می تواند در خصوص مسائل فنی تیم اظهار نظر کند اما اگر من به درد گسترش فولاد نمی خورم از این تیم می روم و مشکلی هم با این موضوع ندارم. عملکرد فوتبالی من مشخص است و چند سالی هم که در فجرسپاسی بازی کردم هیچ گاه کم کاری نکردم و برای تیمم از جان و دل مایه گذاشتم و مشکلی هم با کسی نداشتم اما اگر مشکل تیم من هستم کسی را بیاورند که به دردشان بخورد.

شفیعی در پایان در خصوص اینکه انتقادات خطیبی به او برمی گشته یا به شخص دیگری هم افزود: در صحنه دوم که گل خوردیم من فوروارد بازی می کردم اما در گل اول آقای خطیبی به من گفت چرا توپ را دفع نکردی که من به ایشان پاسخ دادم دروازه بان گفت که او توپ را می گیرد و به همین دلیل من هم توپ را رها کردم اما اولادی از این فرصت استفاده کرد و توپ را تبدیل به گل کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات