مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس شایستگی صدر جدول را دارد و امیدوارم در این جایگاه بمانیم.

به گزارش افکارنیوز ، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس شایستگی صدر جدول را دارد و امیدوارم در این جایگاه بمانیم.

محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل راه آهن، اظهار داشت: ما شایستگی رسیدن به صدر جدول را داشتیم تمام بازیکنان، کادر فنی، مدیران باشگاه تلاش می کنند تا بتوانیم در صدر جدول بمانیم امیدوارم تا پایان فصل بتوانیم این جایگاه را حفظ کنیم.

وی در مورد کیفیت زمین تختی تصریح کرد: به هیچ عنوان کیفیت مطلوبی نداشت خوشحالم در این زمین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه آیا بازی کردن در این زمین ها خوب است تصریح کرد: به هر حال تیم هایی مثل سایپا، راه آهن و نفت می خواهند از میزبانی خود استفاده کنند اگر زمین کیفیت لازم را داشته باشد مشکلی ندارد.

وی در مورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن میدان یادآور شد: این انتخاب کارشناسان بود همه بازیکنان تلاش کردند و کارشناسان من را انتخاب کردند.

خلعتبری درباره گلی که داز ضربه ایستگاهی به ثمر رساند، گفت: خدا را شکر توانستیم گل سه امتیازی به ثمر برسانم کیفیت زمین نامناسب بود و خوشحالم که روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم. من در سال گذشته در دیدار با داماش هم از روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدم و دو سه بار به تیرک دروازه زده بودم.

مهاجم پرسپولیس درباره قضاوت داور گفت: حاجی پور داور خوبی بود حالا در چند صحنه داور تحت فشار قرار می گیرد و برخی بازیکنان هم اعتراض می کنند.

وی درباره نبود علی دایی گفت: تمام تلاش خود را انجام می دادیم که در نبود دایی بتوانیم پیروز شویم، در بازی های آینده او در کنار زمین خواهد بود و مشکلی وجود ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات