هفته دوازدهم لیگ بلژیک

در شبی که مهاجم ایرانی استاندارد لیژ نیمکت نشین بود این تیم در خانه اندرلشت به تساوی دست یافت.

به گزارش افکارنیوز ، در چارچوب هفته دوازدهم لیگ حرفه ای فوتبال بلژیک موسوم به ژوپیلر لیگ شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال استاندارد لیژ در خانه اندرلشت به میدان رفت. استاندارد لیژ که پیش از این دیدار صدرنشین جدول رده بندی بود در دیداری پرحاشیه در خانه میزبانش با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد.

در این دیدار رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی استاندارد لیژ در ترکیب ۱۸ نفره این تیم بود ولی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد. یاران قوچان نژاد در این دیدار دروازه شان در دقیقه یک توسط ساشا کلایستان باز شد ولی پیش از اینکه نیمه نخست به اتمام برسد ایمو ازکیل نیجریه ای در دقیقه ۳۹ کار را برای استاندارد لیژ به تساوی کشاند تا ۲ تیم در نهایت به تقسیم امتیاز رضایت دهند.

استاندارد لیژ در حالی موفق شد یک امتیاز از این بازی بگیرد که دنیل اوپار (۵۸) و ویلیام واینکوئر (۸۶) از این تیم با کارت قرمز داور جریمه شدند. سرمربی استاندارد هم در دقیقه ۸۵ به دلیل اعتراض به داور مسابقه در مورد اخراج واینکوئر از زمین بازی اخراج شد.

استاندارد لیژ با این تساوی ۲۹ امتیازی شد و همچنان صدر جدول را در اختیار دارد. اندرلشت هم ۲۲ امتیازی شد و در مکان پنجم جدول رده بندی ایستاد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات