هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ وقت به دنبال مسائل حاشیه ای نبودم اما متأسفانه برخی ها درباره من اخبارهای ضد و نقیض به دایی داده اند.

به گزارش افکارنیوز ، قاسم دهنوی ابتدا در خصوص بازی مقابل راه آهن اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوب و منطقی را مقابل راه آهن انجام دادیم آنها زور لازم را برای مقابله با پرسپولیس نداشتند و از طرفی دیگر بچه های ما با یک بازی منطقی و هوشمندانه ۳ امتیاز بازی را گرفتند.

وی افزود: برای ما لذت بخش بود بعد از مدت ها به صدر جدول بیاییم و ان شاءالله برای حفظ این جایگاه بیشتر تلاش کنیم چون همیشه حفظ کردن یک افتخار سخت تر از به دست آوردن آن است.

وی در خصوص شرایط زمین تختی نیز گفت: با توجه به زمین تختی و لغزنده بودن این زمین کیفیت بازی پایین آمده بود، باور کنید در زمین تختی تا دل تان بخواهد چاله پیدا می شود برخی ها متأسفانه ادعا می کنند بهترین زمین چمن در تختی است و یا اعلام می کنند هزینه های زیادی برای زمین شده است ولی من نمی دانم با این همه هزینه چرا هیچ جای این زمین درست نبود.

وی افزود: در این زمین ها بازی می کنیم اما بعداً می گویند همه پول حرفه ای می گیرند و چرا شرایط و بازی ها در حد حرفه ای نیست یا می گویند چرا کیفیت فنی پایین است و یا تیم ها فرصت گلزنی ندارند. متأسفانه ۶۰ درصد از زمین های ما کیفیت بازی ندارند که یکی از بزرگ ترین مشکلات تیم ها بازی در همین زمین تختی است.

دهنوی ادامه داد: متأسفانه مسئولان به این موضوع فکر نمی کنند و تأکید زیادی دارند تا یک بازی در این ورزشگاه برگزار شود پس ما نباید دنبال کیفیت در فوتبال باشیم چون با این زمین ها همه مجبورند که توپ را به روی هوا ببرند و به همین دلیل کیفیت فنی پایین می آید.

هافبک سرخپوشان در پاسخ به سؤال دیگری که آیا رسیدن به صدر جدول شما را برای ادامه راه راضی کرده یا خیر، اظهار داشت: صد درصد ماندن در بالای جدول برای ما بسیار سخت است شرایط به گونه ای است که واقعاً در چند مدت اخیر زحمت زیادی کشیدیم ما در نیم فصل اول با تمام سختی ها با تلاش بچه ها و علی رغم اینکه از ما کسر امتیاز هم کردند با لطف خدا و ۳ امتیاز بازی با راه آهن به صدر جدول رسیدیم.

وی افزود: بعد از چند ماه و یا شاید چند سال ما این طلسم را شکستیم و هدیه خوبی را به هواداران دادیم اما هواداران ما لیاقت شان خیلی بیشتر از این حرف هاست و باید با حضور در کورس قهرمانی این موفقیت ما ادامه دار باشد.

دهنوی در مورد دلیل نیمکت نشینی خودش نیز یادآور شد: من همیشه به نظر سرمربی تیم مخصوصاً علی دایی احترام می گذارم مطمئناً باشید تمرینات و تلاشم را نسبت به قبل بیشتر می کنم اما به نظرم سوءتفاهم هایی بین من و برخی دیگر در تیم مان پیش آمده است.

وی افزود: به نظرم صحبت های اشتباهی و نادرست به گوش دایی رسانده اند، برخی ها گفتند قاسم دهنوی تمرکز بازی ندارد که من این موضوع را تکذیب می کنم و من کاملاً وقتی در چارچوب سبز وارد می شوم تمرکز کاملم برای یک بازی خوب آماده است. من پرسپولیس را دوست دارم مخصوصاً در شرایطی که دایی من را انتخاب کرده است. همیشه با تمرکز برای پرسپولیس به میدان رفته ام.

دهنوی ادامه داد: اما متأسفانه خبرهای ضد و نقیضی به گوش دایی می رسانند که همین موضوع روی کیفیت و ذهن من اثر منفی گذاشته است من به شخصه پرسپولیس و دایی را دوست دارم و آمده ام که به این تیم کمک کنم. مطمئن باشید به هیچ عنوان کوتاهی هم نکردم و نخواهم کرد. با تمام تلاش و جدیت ان شاءالله برای پرسپولیس مؤثرتر خواهم شد اما متأسفانه برخی ها اجازه نمی دهند و می گویند دهنوی در مستطیل سبز فکر و ذکرش با پرسپولیس نیست.

وی خاطرنشان کرد: من کلاً همه موضوعات را که شایع سازی برای من است تکذیب می کنم خدا را شکر هیچ مشکل شخصی ندارم اگر داشته باشم آنقدر مرد هستم که شخصاً با دایی صحبت کنم و مشکلات را به او بگویم. من امیدوارم دیدگاه دایی نسبت به من عوض شود چون دوست ندارم شرایطی به وجود بیاید که من اذیت شوم، من چه یک دقیقه یا ۹۰ دقیقه، با تمام توانم در خدمت پرسپولیس هستم چون دوست دارم امسال پرسپولیس سال بسیار خوبی را با تلاش و کوششی که بچه ها انجام دادند، داشته باشد. ما بازیکنان بسیار خلاق و مستعدی داریم که همه می خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم.

هافبک قرمزپوشان درباره استعفای محمد رویانیان نیز گفت: با استعفای رویانیان به نظر من جهش به عقب خواهیم داشت بالاخره رویانیان مدیری است که در سال دوم حضورش کیفیت پرسپولیس را تا این حد بالا برده است او در پرداخت ها و در تمام زمینه ها زحمت کشیده ما باید از این مدیران حمایت کنیم چون برای تیم شان دلسوزی می کنند. به نظر من رویانیان پرسپولیس را متحول کرده و ما باید مثل تیم های بزرگ دنیا که از مدیرشان مانند رئیس جمهور حمایت می کنند این کار را انجام دهیم. به نظرم باید به رویانیان بها و امکانات بدهند تا کیفیت پرسپولیس را بالا ببرد مخصوصاً امکانات باید در پرسپولیس آنقدر بالا برود چون هواداران این تیم بی شمارند. به نظرم با تغییر مدیریت فقط بازگشت به عقب داریم و باز دوباره همه چیز از صفر شروع می شود ما باید در زمینه مدیریت بیشتر صبور باشیم و باید به مدیران عامل و تفکرشان بیشتر توجه کنیم. مطمئن باشید با رفتن رویانیان دودش به چشم خود بازیکنان و هواداران خواهد رفت و چیزی عوض نمی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید شرایطی ایجاد کنیم که مردم راضی باشند، وقتی مردم مدیران عامل را تأیید می کنند پس مسئولان باید پخته تر عمل کنند تا مدیران لایق را کنار نزنند. مطمئن باشید اگر نفر جدید روی کار بیاید ۲ یا ۳ سال طول می کشد تا راه و کار را یاد بگیرد الان کیفیت پرسپولیس بیش از اندازه خوب است و ما تازه جا افتاده ایم. مدیرعامل پرسپولیس را هم همراه با هواداران دوست داریم و مسئولان باید به درد و حرف های او گوش کنند و غم و غصه او را از بین ببرند. اما ما متأسفانه همیشه برعکس این موضوع کار کنیم و می خواهیم این مدیران را کنار بگذاریم، عدم ثبات مدیریت همیشه به ورزش ما لطمه زده که جای تأسف دارد که دل مان برای این مسائل نمی سوزد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات