سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تاکنون آن حمایتی که دولت باید از پرسپولیس می کرد صورت نگرفته و این برای ما مشکل ایجاد کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تاکنون آن حمایتی که دولت باید از پرسپولیس می کرد صورت نگرفته و این برای ما مشکل ایجاد کرده است.

علی دایی بعد از کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل راه آهن گفت: هر دو تیم در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کردند، در نیمه اول با وجود اینکه درصد مالکیت ما بر توپ و میدان بیشتر بود اما نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم، خوشبختانه در نیمه دوم به گل رسیدیم و می توانستیم فاصله را بیشتر کنیم که این مسئله تحقق نیافت. به هر حال در یک شرایط سخت ۳ امتیاز با ارزش گرفتیم، اولین پیروزی خارج از خانه ما بود که این مسئله اعتماد به نفس ما را افزایش داده و قوت قلبی برای تیم می شود.

وی افزود: کیفیت زمین بر شرایط مسابقه اثر گذاشت اما دو تیم در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که وزیر ورزش رأی نیاورد و این مسئله در کار پرسپولیس که زیر نظر وزارت ورزش فعالیت می کند تأثیر می گذارد، اظهار داشت: اجازه بدهید به این مسئله پاسخ ندهم چرا که دوست ندارم وارد این مسائل شوم. پرسپولیس برای دولت است و باید وزیر مشخص شود. تا تکلیف وزیر مشخص نشود خیلی مسائل در پرسپولیس نامعلوم می ماند تا الان با خیلی از شرایط کنار آمدیم و آن حمایتی که دولت باید از پرسپولیس انجام می داده صورت نگرفته و این می تواند روی کارش تأثیر بگذارد، چیز دیگری نمی خواهم بگویم.

دایی در مورد اتمام دو جلسه محرومیتش از حضور در کنار زمین عنوان کرد: همکاران خوبی دارم که می توانند به راحتی پرسپولیس را هدایت کنند. دوست نداشتم روی سکوها باشم و در این دو مسابقه خیلی اذیت شدم. سعی می کنم در ادامه تیم را به خوبی رهبری کنم، باز هم می گویم از همکارانم تشکر می کنم که در این دو بازی پرسپولیس را به خوبی هدایت کردند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پس از تعویض های او تیم دچار افت شد، خاطر نشان کرد: هر کس نظری دارد، من کار خودم را می کنم و کاری به این چیزها ندارم، دنبال۳ امتیاز بودیم که خوشبختانه برنده شدیم، شما هم نظر خودتان را دارید و برای شما محترم است.

وی در مورد اینکه تعویض محمدرضا خلعتبری چه دلیلی داشت؟ تأکید کرد: من تشخیص می دهم چه کسی می تواند بهتر به ما کمک کند، احساس کردم محمدرضا در آن مقطع از بازی از لحاظ بدنی دچار افت شد به همین خاطر قاسم دهنوی را آوردیم تا با دوندگی بیشتر به ما از جهت دوندگی کمک کند. به غیر از این مسئله موضوع دیگری در میان نبود. بهترین نیمکت را داریم. بازیکنان ما چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه بازی کنند مهم این است که مثمرثمر باشند، خلعتبری امروز یک ضربه کاشته زیبایی زد که از توان هر بازیکنی بر نمی آید. او توانست به خوبی از خلاقیتش استفاده کند.

دایی در مورد حضور محمد رویانیان تأکید کرد: تیم متعلق به مدیرعامل است، مطمئنا حضور او می تواند به ما کمک کند. لازم می دانم از هواداران پرسپولیس نیز تشکر کنم، تنها یک ایراد کوچک می گیرم و آن این است که نباید به دیگران کاری داشته باشد، آنها در ورزشگاه فقط باید تیم خود را تشویق کنند. دنبال حاشیه و چیز دیگری نیستیم، آنها اگر قدرتمند تیم را حمایت کنند پیروز می شویم اما اگر بخواهند وارد حاشیه شوند مطمئنا اوضاع ما به هم می ریزد. هواداران کمک کردند که به این جایگاه رسیدیم و اجازه ندهد با مسائل حاشیه ای وضعیت ما به هم بخورد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات