دهمین هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با ثبت پیروزی هایی مقتدرانه برای قرمزوسفیدپوشان پایتخت اسپانیا و ویارئال به پایان رسید.

در ادامه بازی های هفته دهم لالیگا، شب گذشته (یکشنبه) ۳ دیدار برگزار شد که در مهم ترین آنها، اتلتیکو مادرید، تیم دوم جدول رده بندی در خانه اش رئال بتیس را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و اختلاف خود با نزدیک ترین تعقیب کننده اش، رئال مادرید را به ۵ امتیاز افزایش داد.

در این بازی اولیور در دقیقه یک، داوید ویا ۲ بار در دقایق ۵۳ و ۵۷، دیه گو کاستا در دقیقه ۶۵ و گابی در دقیقه ۹۰ گلزنی کردند تا اتلتیکومادرید ۲۷ امتیاز شده و به فاصله یک امتیازی بارسلونای صدرنشین برسد.

شب گذشته همچنین ویارئال در ورزشگاه ال مادریگال برابر والنسیا به پیروزی پرگل ۴ بر یک دست پیدا کرد. گل های زیردریایی زرد را در این بازی، ایکه چوکوو اوچه در دقیقه ۱۷، هرنان پرس در دقیقه ۲۲ و جووانی دوس سانتوس ۲ بار در دقایق ۴۹ و ۸۴ به ثمر رساندند. ضمن اینکه جووانی دوس سانتوس در دقیقه ۴۹ یک پنالتی ویارئال را به هدر داد. در سمت مقابل هم ریکاردو کاستا در دقیقه ۶۳ تنها گل والنسیا را به ثمر رساند. ویارئال با ۳ امتیازی این بازی ۲۰ امتیازی شد و جایگاه خود در رده چهارم جدول رده بندی لالیگا را تثبیت کرد.

در دیگر بازی دیشب نیز رئال سوسیه داد با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود، آلمریا را شکست داد. پیش از این بازی نیز سویا در خانه خود با نتیجه ۲ بر یک از سد اوساسونا گذشته بود که در این بازی اوساسونا از دقیقه سی وپنجم ۱۰ نفره به کارش ادامه داد.

در پایان هفته دهم لالیگا، در جدول رده بندی این رقابت ها، بارسلونا با ۲۸ امتیاز در صدر قرار دارد، اتلتیکو مادرید با یک امتیاز کمتر در رده دوم جای گرفته و رئال مادرید با ۲۲ امتیاز سوم است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات