رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت دایی و کسر امتیاز، رویانیان را آزرده کرده بود.

به گزارش افکارنیوز ، محمدصادق اکبری در خصوص آخرین وضعیت محمد رویانیان اظهار داشت: با توجه به درخواستی که در لحظات آخر جلسه هیئت مدیره هفته گذشته به دستمان رسید قرار بود امروز نظر نهایی خود را درباره استعفای مدیرعامل باشگاه اعلام کنیم به همین منظور جلسه ای را با رویانیان شخصاً برگزار کردم و در خصوص همه موارد با او گفت وگو کردیم.

وی افزود: الآن خودتان می دانید با توجه به شرایط وزارت ورزش، پرسپولیس در حساس ترین شرایط خود در میانه صف قرار دارد و ما نباید اجازه دهیم که کوچک ترین حاشیه ای به تیم، کادر فنی و بازیکنانش وارد شود تا با آرامش به هدفش برسد. به همین منظور ما هم در خصوص مدیرعامل باشگاه که کارهای ارزنده ای را انجام داده تصمیمات خودمان را گرفتیم.

اکبری ادامه داد: رویانیان با قدرت کار خود را دنبال می کند، علی رغم اینکه ایشان اصرار داشت که به دلیل اتفاقات و رأی هایی که کمیته انضباطی علیه باشگاه داده آنها را عادلانه نمی دانست.

وی تاکید کرد: رویانیان گلایه داشت که چرا باید چند حکم پرسپولیس را یک باره و در قالب یک حکم در روزهایی بدهند که پرسپولیس بازی های حساس دارد و رو به رشد است، به همین دلیل او بسیار ناراحت بود. مخصوصاً از محرومیت مربی ما که به نظرمان او فقط به دلیل نگرانی تیمش از بازیکنان تیم دفاع کرده و کار خاصی انجام نداده بود.

اکبری ادامه داد: ما اعتراض رویانیان را منطقی دانستیم و همه معتقدیم باید به قانون احترام بگذاریم. ما این کار را انجام دادیم علی رغم اینکه حکم کمیته انضباطی سخت بود اما امیدواریم از این به بعد هم کمیته انضباطی و فدراسیون در قبال تیم ها قانون را بیشتر رعایت کند، البته خدای ناکرده قصد بی احترامی به کسی یا فردی را نداریم اما معتقدیم باید اینگونه احکام به موقع خود و منطقی تر صادر شود تا تیم پرطرفدار پرسپولیس و هیچ تیم دیگری لطمه نخورد.

اکبری در پاسخ به سؤالی که چرا جلسه هیئت مدیره لغو شد و آیا نظر سایر اعضاء نیز ماندن رویانیان است یا خیر، گفت: بالاخره من به عنوان رئیس هیئت مدیره صحبت های لازم را با رویانیان کردم و مشکلی از این بابت نیست. البته حرف های رویانیان را هم شنیدم نظر من نظر جمع است و انشالله مدیرعامل ما با قدرت امورات را به عهده خواهد گرفت تا ببینیم بعداً خدا چه می خواهد ما الآن به دنبال این هستیم تا از هرگونه جنجال و حاشیه سازی پرسپولیس را دور کنیم و هر اقدامی هم لازم باشد برای این کار انجام می دهم تا هواداران با خیال راحت از تیم بدون حاشیه پرسپولیس حمایت کنند کماکان که تا به امروز خوشبختانه بسیار آرام به اهداف خود رسیده ایم.

وی افزود: ما الآن در نیم فصل و حتی جام حذفی شرایط خوبی داریم و با رفتن رویانیان دچار چالش می شدیم. بالاخره نظر اعضاء این بود تا ایشان بماند تا به تیم لطمه ای نخورد اما برای چندمین بار از همه دوستان کادر فنی، بازیکنان و مخصوصاً علی دایی که نقش پررنگی در مورد موفقیت پرسپولیس داشته می خواهیم با جدیت فقط به قهرمانی فکر کنند تا دل میلیون ها هوادار شاد شود. این مأموریتی است که من مطمئنم کادر فنی و بازیکنان ما با حمایت مدیرعامل از آن روسفید بیرون بیایند از الآن هم آرامش لازم در پرسپولیس حکم فرماست و انشالله در دو جامی که پیش رو داریم با قهرمانی نشان می دهیم که با این آرامش می توان به همه خواسته ها رسید.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد انتقادهای روز گذشته رویانیان که اعلام کرده برخی ها با رفتن او خوشحال شدند، گفت: این موضوع درست نیست، بالاخره رویانیان ناراحت بود آن هم بیشتر به خاطر حکم کمیته انضباطی بود که حس می کرد این حکم نادرست است ولی ما از او خواستیم که حتی بابت کسر امتیاز و محرومیت دایی صبور باشد که علی دایی نیز صبر او را دیدید. خوشبختانه از بازی بعدی کنار زمین است و انشالله با یک برد با قهرمانی نیم فصل به استراحت می پردازیم بالاخره یکی از مزایای داشتن مربی خوب مثل دایی بازیکنان و حتی مدیرعامل زحمت کش و هیئت مدیره یک دل این بود که پس از مدت ها صدرنشین لیگ برتر شدیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد که دل میلیون ها پرسپولیسی را شاد کرد اما ما باید به فکر آینده باشیم که انشالله نتایج خوبمان را در انتهای فصل جشن بگیریم. من از هواداران می خواهم تیم دایی را مثل همیشه حمایت کنند تا به هدف اصلیش برسد. ضمناً مدیرعامل ما هم با قدرت به کارش ادامه خواهد داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات