محمدرضا طالقانی گفت: به دلیل حضور شش، هفت قهرمان جهان و المپیک در جام جهانی کشتی پهلوانی، فردین معصومی نیز به جمع نفرات ایران اضافه شد.

به گزارش افکارنیوز ، سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در رابطه با برگزاری جام جهانی کشتی پهلوانی یادواره غلامرضا تختی در لرستان، اظهار کرد: حدود ۶،۷ قهرمان جهان و المپیک از جمله رودریگز کوبایی، مودزامانشویلی از گرجستان، رجب کارا و فاتح چاکراوغلو از ترکیه و میهالی دیک باردوس از مجارستان در جام جهانی کشتی پهلوانی شرکت می کنند و با توجه به اینکه تعداد قهرمانان حاضر در این رقابت ها زیاد شده، ما نیز فردین معصومی را به عنوان چهره شاخص سنگین وزن کشتی ایران به این رقابت ها دعوت کردیم. ضمن اینکه میرزاپور و سعید ابراهیمی نیز از وضعیت بسیار خوبی برخوردارند.

طالقانی در مورد حضور این تعداد قهرمان شاخص جهان در مسابقات کشتی پهلوانی گفت: متاسفانه برای کشتی آزاد جام بین المللی تختی، اینقدر قهرمان شاخص به ایران نمی آید اما امیدواریم جام جهانی کشتی پهلوانی را به شکلی پرشکوه و آبرومندانه برگزار کنیم ضمن اینکه جوایز دلاری چشمگیری به نفرات برتر اهدا می شود.

جام جهانی کشتی پهلوانی طی روزهای ۸ و ۹ آبان در شهر خرم آباد استان لرستان برگزار می شود که به قهرمان این مسابقات ۱۵ هزار دلار جایزه اهدا می شود و نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب ۱۰ هزار دلار و ۷ هزار و ۵۰۰ دلار دریافت می کنند.

تیم ملی کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران نیز متشکل از افراد زیر است:

۱- احمد میرزاپور (خراسان جنوبی)

۲- سیدرضا موسوی کانی (مازندران)

۳- سعید ابراهیمی (همدان)

۴- اشکان مردانی (لرستان)

۵- امین مردانی (لرستان) .

۶- فردین معصومی (گیلان)

مربیان: پهلوان عبدالرضا کارگر و نادر صدیقی، سرمربی و سرپرست: پهلوان دکتر امین رشید لمیر
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات