قائم مقام باشگاه سپاهان معتقد است که فوتبال و در نگاه کلی تر ورزش جز پاک ترین مقوله های جامعه ماست.

به گزارش افکارنیوز ، مسعود تابش در پاسخ به این سوال که نظر شما در خصوص ناپاکی در فوتبال چیست و آیا قبول دارید که فساد در فوتبال ایران زیاد شده است، اظهارکرد: تعداد معدودی در هر شغل و صنفی وجود دارند که ناپاک هستند و نباید فقط این مسئله را به فوتبال اشاعه داد. در باشگاه سپاهان نیز اصلا از این صحبت ها وجود ندارد و ما پاک پاک هستیم.

وی با بیان اینکه در هر صنفی متخلف وجود دارد، ادامه داد: وجود چنین افرادی دلیل بر ناپاکی فوتبالی ها نیست و بی انصافی است که این گونه به فوتبال نگاه کنیم. در تمام دنیا و در کشورهایی که صاحب فوتبال هستند نیز چنین مسایلی پیش می آید. همان گونه که دیدیم باشگاه بزرگ یوونتوس به دلیل تخلفاتی که انجام داده بود به دسته پایین تر سقوط کرد. به نظر من فوتبال و در نگاه کلی تر ورزش جزو پاک ترین مقوله های جامعه ماست. باید هرچه سریع و شفاف با متخلفان برخورد و همه را به یک چشم نگاه کنند و مقررات و آیین نامه ها را به گونه ای تنظیم کنند که جلوی تخلفات گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه در کنار پول زیاد باید کارهای فرهنگی، آموزشی و سخت افزاری انجام شود، افزود: در اروپا یک بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو قرارداد می بندد و در کنارش میلیون ها دلار کسب درآمد دارد و از راه های تبلیغاتی می تواند درآمدهای خوبی را کسب کند.

تابش خاطرنشان کرد: باید ورزشگاه های ما از لحاظ فیزیکی در شرایط بهتری قرار گیرند. وقتی هواداری از ۸ ساعت قبل بازی در ورزشگاه است یا بیخوابی کشیده و در روز بازی چه در هوای گرم و چه در هوای سرد تیمش را تشویق می کند و از لحاظ تغذیه ای نیز شاید زیاد در وضعیت خوبی نباید مشخص است که چنین فردی مثل بمب آماده انفجار است. باید خودمان زیرساخت ها را فراهم کنیم تا تنش ها به حداقل برسد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات